Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home RFF Komisje Filmowe Wroclaw Film Commission

Wroclaw Film Commission - najważniejsze informacje

Wroclaw Film Commission
Odra-Film, ul. Piłsudskiego 64a, 50-020 Wrocław

osoby kontaktowe:
Rafał Bubnicki, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Natalia Stysło, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Agnieszka Olędzka, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona: www.wroclawfilmcommission.pl

Wroclaw Film Commission to regionalna komisja filmowa, której zadaniem jest wspieranie firm i osób zainteresowanych tworzeniem filmów we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku oraz promowanie filmowego potencjału regionu.

Wroclaw Film Commission udziela wsparcia producentom m.in. w zakresie wyszukiwania lokacji, kontaktów z lokalną branżą filmową oraz w sprawach administracyjnych. Ma na koncie współpracę z licznymi projektami krajowymi i zagranicznymi, zarówno filmowymi jak i telewizyjnymi. Dysponuje również wciąż poszerzaną i aktualizowaną bazą lokacji oraz specjalistów w regionie, a także umożliwia uzyskanie wsparcia finansowego poprzez Dolnośląski Konkurs Filmowy.

Zasięg:
Wrocław, województwo dolnośląskie

Fundatorzy:
Wroclaw Film Commission działa w strukturze Odry-Film i jest współfinansowana przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego i Gminę Wrocław

Rok powstania:
2012

 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!