Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Producenci zrzeszeni w KIPA SHIPsBOY

SHIPsBOY

SHIPsBOYSHIPsBOY Sp. z o.o.
ul. Bukowińska 30/7
02-703 Warszawa
tel. kom. +48 696 204 625
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.shipsboy.com (strona w budowie)

SHIPsBOY to młoda firma producencka, którą stworzyli doświadczeni producenci nowego pokolenia. Dawid Janicki współtworzył firmę producencką Vostok8, Joanna Szymańska była przez kilka lat szefem produkcji w Wajda School i Wajda Studio. Działem literackim kieruje Jędrzej Bączyk reżyser i scenarzysta. Drogę, którą obrali na obecnym etapie działalności charakteryzuje idea 3xM czyli "dla młodych, o młodych, przez młodych".  

Dawid Janicki jest absolwentem Wydziału Organizacji Sztuki Filmowej PWSFTviT w Łodzi i współzałożycielem firmy producenckiej Vostok8. Jako producent wykonawczy pracował m.in. przy fabule "Dom na końcu drogi" (2013), krótkim metrażu 'Serce do walki" (2011) czy dokumencie "Agor Dromesko. U kresu wędrówki" (2009). Był producentem filmu fabularnego "Z miłości" w reż. Anny Jadowskiej wyprodukowanym przez Voskok8 (2011) i filmu dokumentalnego "Otchłań" w reż. Wojciecha Kasperskiego, a wyprodukowanego przez Vostok Films (2009).

SHIPsBOY powstał we wrześniu 2009 roku. Prezesem Zarządu jest Dawid Janicki.

© Audiowizualni.pl 2014

 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!