Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Producenci zrzeszeni w KIPA Re Studio

Re Studio

Re StudioRe Studio - Renata Czarnkowska-Listoś
ul. Dembego 8b m. 21
02-796 Warszawa
tel. kom. +48 501 443 686
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona: www.re-studio.pl

Firma RE Studio (dawniej JCP Production) powstała w 2010 roku. RE Studio nie tylko produkuje filmy fabularne, dokumenty i programy telewizyjne ale oferuje również usługi w zakresie kreatywnego rozwoju projektów.

Wspiera twórców, producentów i emitentów, doradzając im na każdym etapie realizacji - od pomysłu do dystrybucji w zakresie kreacji nowych projektów, wdrażania i zapisywania pomysłów (od idei do storyboardu), analizy scenariusza oraz doctoringu filmu na każdym etapie powstawania (od storyline'u po montaż).

Obecnie RE Studio odpowiada za produkcję filmu Macieja Pieprzycy „Jestem mordercą". Firma rozwija również dwa inne projekty fabularne - filmy „Masakra Profana" w reżyserii Kristoffera Rusa oraz „Kalina" w reżyserii Katarzyny Klimkiewicz. Trwają również prace nad filmem dla młodej widowni ("Kronika Jamnika Długosza" scen. Agnieszka Sadurska) oraz nad dokumentem o orkiestrach górniczych (reż. Kristoffer Rus).

© KIPA 2016

 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!