Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Producenci zrzeszeni w KIPA EGoFILM

EGoFILM

EGoFILMEGoFILM - Ewelina Gordziejuk
ul. Igańska 34 lok. 149
04-083 Warszawa
tel. (22) 810 84 86
tel. kom. +48 607 563 638
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.egofilm.com.pl

EGoFILM zostało założone przez producentkę Ewelinę Gordziejuk. W swoich działaniach firma skupia się głównie na realizacji serii animowanych dla dzieci współpracując z polskimi twórcami, ale również i z autorami z całej Europy. Celem działania EGoFILM jest wprowadzenie na rynek audiowizualny nowych form filmu animowanego nawiązujących do tradycji polskiej animacji. Studio pracuje nad wieloma projektami filmowymi, głównie skupiając się na filmach animowanych dla dzieci. EGoFILM organizuje również warsztaty animacji dla dzieci w całej Polsce.

Ewelina Gordziejuk należy do Stowarzyszenia Filmowców Polskich oraz Koła Młodych. Jako kierownik produkcji oraz producent współpracowała przy ponad 90 produkcjach filmowych nagradzanych na festiwalach w Polsce i zagranicą, w tym przy seriach dla dzieci oraz filmach autorskich. Współpracowała z takimi twórcami jak Andrzej Barański, Leszek Gałysz, Wiesław Zięba, Jerzy Kalina. W działalności swojego studia zamierza przede wszystkim skupić się na produkcjach serii dla najmłodszych, które będzie cechować ich innowacyjność oraz wysokie walory artystyczne i edukacyjne.

opracowanie: Audiowizualni.pl 2014

 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!