Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Producenci zrzeszeni w KIPA DRIMAGINE 3D Animation & VFX Academy

DRIMAGINE 3D Animation and VFX Academy

DRIMAGINE 3D Animation & VFX AcademyDRIMAGINE 3D Animation and VFX Academy
ul. Szachowa 1
04-894 Warszawa Miedzeszyn
tel. (22) 512 86 71
tel. kom. +48 722 021 101
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona: www.drimagine.com

Akademia Animacji 3D DRIMAGINE to najbardziej innowacyjny ośrodek szkoleniowy w Polsce, oferujący specjalistyczne kursy z zakresu animacji i grafiki 3D, postprodukcji i efektów specjalnych. Wzorowana na intensywnych kursach paryskiej L’ecole De Image Gobelins i Vancuover Film School jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalistów z zakresu grafiki, animacji oraz efektów specjalnych.

Poprzez zapewnienie dostępu do najlepszych rozwiązań technologicznych oraz współpracę z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą profesjonalistów, a także dzięki szerokiemu wachlarzowi zajęć specjalistycznych, DRIMAGINE 3D Animation & VFX Academy pozwala na zdobycie wysokiej pozycji na rynku pracy w zakresie animacji 3D, efektów wizualnych oraz gier komputerowych.

W ofercie szkoły dostępne są kursy roczne obejmujące ponad 540 godzin wykładów i ćwiczeń praktycznych oraz dwumiesięczne moduły specjalizacyjne (każdy po 80 godzin), odbywające się przez cały rok.

DRIMAGINE - zajęcia w pracowni PC

© KIPA 2016

 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!