Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Producenci zrzeszeni w KIPA Barton Film

Barton Film

Barton FilmBarton Film Sp. z o.o.
pl. Inwalidów 7/14
30-033 Kraków
tel. kom. +48 516 976 722
fax: (12) 632 85 45
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bartonfilm.pl

Barton Film jest niezależną firmą produkcyjną, w której pracują twórcy reprezentujący różne zawody filmowe. W ofercie firmy znajdują się różne usługi z organizacji produkcji filmowej oraz działań na wszystkich etapach produkcji. Barton Film przygotowuje m.in. kosztorysy planowane filmu, kalendarze produkcji (movie magic), wnioski o dotacje, kosztorysy powykonawcze, wybiera lokacje i obiekty zdjęciowe, wynajmuje sprzęt i obsługę planu.

Burton Film - kadr z planu filmowegoBarton Film to także produkcja własna. W 2006 roku firma wyprodukowała film fabularny "Pod powierzchnią" w reż. Marka Gajczaka, a w 2013 roku serię filmów dokumentalnych na zlecenie Muzeum Regionalnego w Jarocinie, Spichlerza Polskiego Rocka i miasta Jarocin. W 2014 r. Barton Film wraz z Independent Films z Londynu zrealizował krótkometrażowy film fabularny z cyklu "Bombay Sapphire Imagination Series" pt. "Reflections", reż. Adam Randall.

Barton Film - kadr z planu filmowego, fot. Marek GajczakFirma Barton Film została założona 18 lipca 2003 r. W KRS jako spółka z o.o. została wpisana do rejestru przedsiębiorców w 2014 r. Prezesem zarządu spółki jest Marek Gajczak.

© Audiowizualni.pl 2014

 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!