Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Producenci zrzeszeni w KIPA Autograf Studio Filmowe

Autograf Studio Filmowe

Studio Filmowe AutografStudio Filmowe Autograf - Beata Hyczko, Tomasz Drozdowicz
ul. Puławska 61, 02-595 Warszawa
tel. (22) 646 57 30, fax: (22) 646 57 29 
tel. kom. +48 601 210 712 lub +48 601 145 419
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
www.autograf.art.pl

Studio Filmowe Autograf - niezależne studio producenckie działające w branży realizacji filmowej i telewizyjnej od 1996 roku. Spółkę tworzy scenarzystka Beata Hyczko i reżyser Tomasz Drozdowicz.

Autograf realizuje filmy reklamowe, reklamy społeczne, filmy dokumentalne (cykl "Małe Ojczyzny") i reportaże, filmy edukacyjne i oświatowe. Jest także producentem programów telewizyjnych. Studio zrealizowało na zamówienie Telewizji Polskiej 63 odcinki serialu "No problem!" oraz 40 odcinków fabularnego serialu komediowego "Saga rodu Ganzegal". W roku 2007 Autograf wyprodukował film fabularny "Futro" w reżyserii Tomasza Drozdowicza.

Studio oferuje usługi filmowe, realizuje filmy w każdej technologii filmowej, od etapu opracowania scenariusza po finalny montaż.

Za film reklamowy "Katalog", zrealizowany na zlecenie Komitetu Obrony Praw Dziecka Autograf otrzymał nagrodę Tytana na V Ogólnopolskim i Międzynarodowym Festiwalu Filmów Reklamowych i Reklamy "Crackfilm".

Najważniejsi współpracujący twórcy:

  • Tomasz Drozdowicz
  • Maria Nockowska
  • Klaudia Solarz
  • Marcin Władyka
  • Andrzej Wojciechowski

© KIPA 2012 

 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!