Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Preprodukcja Ubezpieczenie produkcji filmowej

Ubezpieczenie produkcji filmowej

Agencja ubezpieczeniowa "Po sąsiedzku"

Agencja ubezpieczeniowa "Po sąsiedzku" oferuje ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków chroniące całą ekipę produkcyjną, aktorów, statystów oraz obsługę planu filmowego. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i NNW agencja zawiera najczęściej na okresy krótsze niż 12 miesięcy. Niezbędne formalności potrwają najwyżej 30 minut.

Czytaj więcej: Agencja ubezpieczeniowa "Po sąsiedzku"

AVi - Vision Ubezpieczenia

AVi - Vision Ubezpieczenia specjalizuje się w ubezpieczeniach koncertów, festiwali, eventów, produkcji telewizyjnych oraz produkcji filmowych. Firma ubezpieczała m.in. produkcje telewizyjne: "Got to Dance", "Must be the Music", "Top Chef", "Hells Kitchen", "Taniec z Gwiazdami",  "The Voice of Poland" czy "Stand up - Zabij mnie śmiechem".

Czytaj więcej: AVi - Vision Ubezpieczenia

Exito Broker (events coverage)

Oferta ubezpieczeniowa Exito Broker (events coverage) kierowana jest do producentów filmowych i telewizyjnych, studiów filmowych, stacji telewizyjnych oraz do agencji reklamowych. Tutejsze ubezpieczenie produkcji filmowej pokrywa straty materialne (np. uszkodzenia czy zniszczenia scenografii czy sprzętu filmowego) oraz finansowych wynikających np. z wydłużenia liczby przewidywanych dni zdjęciowych.

Czytaj więcej: Exito Broker (events coverage)

Gras Savoye Polska

Gras Savoye Polska specjalizuje się w ocenie ryzyka i poza ubezpieczeniami oferuje klientom usługi w zakresie Risk Management. Usługi te obejmują m.in. identyfikację i opis ryzyk operacyjnych (mapowanie ryzyka). Firma zajmuje się również nietypowymi produktami ubezpieczeniowymi, proponuje ubezpieczenia produkcji filmowej, imprez sportowych, ubezpieczenia dzieł sztuki i wystaw artystycznych.

Czytaj więcej: Gras Savoye Polska

Konrad Alabrudziński Brokerzy Ubezpieczeniowi i Reasekuracyjni

Firma Konrad Alabrudziński Brokerzy Ubezpieczeniowi i Reasekuracyjni specjalizuje się w ubezpieczeniach odpowiedzialności cywilnej i nie zajmuje się ubezpieczeniami innego typu.

Czytaj więcej: Konrad Alabrudziński Brokerzy Ubezpieczeniowi i Reasekuracyjni

MAKonline

MAKonline to broker ubezpieczeniowy, który ma w swojej ofercie kilka produktów ubezpieczeniowych skierowanych do producentów. Najważniejsze to "Wszystkie Ryzyka Produkcji Filmowej" oraz "Wszystkie Ryzyka Organizacji Imprez" - obejmują one produkcję na całym świecie, a zwrot strat zapewniają czołowe europejskie towarzystwa ubezpieczeniowe. MAKonline negocjuje także różne ubezpieczenia nietypowe, jak ubezpieczenie dzieł sztuki czy ubezpieczenie wygranych, nagród, teleturniejów i różnych akcji promocyjnych.

Czytaj więcej: MAKonline

Mentor

Mentor to firma brokerska specjalizująca się w ubezpieczeniach OC i NNW, w ramach usług świadczy pakiety ubezpieczeń medycznych, samochodowych, podróżnych, ochrony prawnej, bill protection, a ponadto ubezpieczeń nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych czy tzw. polis lekowych i antybiotykowych. Z usług Mentora mogą skorzystać producenci filmowi i producenci gier komputerowych.

Czytaj więcej: Mentor

Profesjonalne Ubezpieczenia

Profesjonalne Ubezpieczenia zajmują się m.in. tzw. nietypowymi produktami ubezpieczeniowymi, w skład których wchodzi ocena ryzyka oraz ubezpieczenia imprez kulturalnych i sportowych, ubezpieczenia produkcji filmowych, wystaw artystycznych, dzieł sztuki oraz ubezpieczeń koni (na planie filmowym, na zawodach sportowych, itp.).

Czytaj więcej: Profesjonalne Ubezpieczenia

Unibroker

Unibroker to firma brokerska prowadząca kompleksową obsługę ubezpieczeniową m.in. organizacji wystaw, imprez rozrywkowej oraz produkcji filmowej. W ofercie znajdują się ubezpieczenia mienia od ognia i innych żywiołów, od kradzieży z włamaniem czy rabunku, ubezpieczenie szyb i innych szklanych przedmiotów od stłuczenia, sprzętu elektronicznego (w tym sprzętu filmowego) w systemie wszystkich ryzyk, następsw nieszczęśliwych wypadków indywidualnych i grupowych, odpowiedzialności cywilnej.

Czytaj więcej: Unibroker

 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!