Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Szkolenia KIPA

Stały nabór na Lunch Prawny

Wśród wielu wydarzeń odbywających się w ramach cyklu szkoleń i warsztatów „KIPA Sprawna Produkcja”, Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych zaprasza do przesyłania zgłoszeń na Lunch Prawny. Nabór ma charakter ciągły i jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych otrzymaniem profesjonalnej porady prawnej.

Lunch Prawny to indywidualne konsultacje z prawnikiem prowadzone w formie krótkich 25-minutowych spotkań (speed dating) pozwalających na wyjaśnienie problemów i konkretnych wątpliwości związanych z bieżącą działalnością producentów. Konsultacje prowadzi mec. Krzysztof Czyżewski z Kancelarii Adwokackiej Czyżewscy.

Czytaj więcej: Stały nabór na Lunch Prawny

Mini-Meet Workshops - przyjmowane są zgłoszenia

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych zainicjowała nowy projekt pod nazwą „Mini-Meet Workshops”, który został przygotowany jako uzupełnienie prowadzonych od lat szkoleń finansowo-prawnych KIPA. „Mini-Meet Workshops” to seria cyklicznych, praktycznych spotkań warsztatowych odbywających się w kameralnej grupie max. 12 osób dot. kluczowych kwestii produkcyjnych w oparciu o konkretne case studies i ćwiczenia dla uczestników.

Celem projektu jest przybliżenie problematycznych zagadnień biznesowo-filmowych. M.in. recoupment planu i clearing rights (muzyka i scenariusz), jak również praktycznych aspektów koprodukcji i dystrybucji. Spotkanie poprowadzą eksperci z branży audiowizualnej (producent + prawnik), specjalizujący się w omawianym temacie.

Czytaj więcej: Mini-Meet Workshops - przyjmowane są zgłoszenia

Podkategorie

 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!