Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Dystrybucja filmu Internet Serwisy Web TV

Legalne serwisy Web TV

Co oferuje telewizja internetowa (Web TV)?

Telewizje internetowe mają dwie sfery działalności - transmisję obrazu na żywo (streaming danych) oraz katalog swoich programów (VOD, zazwyczaj fukcjonujący w systemie w systemie FVOD, czyli darmowego dostępu do treści Wideo na żądanie). Funkcje te sprawiają, że korzystanie z Web TV oznacza dostęp do treści w dowolnym czasie. A więc to widz, a nie nadawca, decyduje kiedy dany program obejrzy.

Czytaj więcej...

Web TV: 4fun TV (4fun.tv)

4fun TV to internetowa telewizja muzyczna należąca do grupy kapitałowej 4fun Media S.A., którą poza 4fun.tv tworzą kanały muzyczne rebel:tv i TV.DISCO oraz spółka Program, reprezentująca kontent znanych na polskim rynku zagranicznych kanałów telewizyjnych. W 4fun.tv można zobaczyć teledyski gwiazd muzyki dance i pop, dowiedzieć się o najciekawszych wydarzeniach muzycznych i kulturalnych, wziąć udział w konkursach. Serwis ma w swojej ofercie także listy przebojów, jak współtworzone przez widzów Top Tygodnia, Polska Top Lista, Weekendy Specjalne poświęcone konkretnemu zjawisku lub artyście czy Power Hour, w którym widzowie mogą prześledzić karierę ulubionych gwiazd.

Czytaj więcej...

Web TV: AXN Player (bez transmisji bezpośrednich)

AXN - to kanał spółki AXN Magyarország Kft. („SPE”), podmiotu pośrednio zależnego od Sony Pictures Entertainment Inc., oferujący seriale akcji, kryminalne czy S.F. Istnieje od 1997 roku, a od 2010 roku w Polsce oferuje także sygnał HD. Program ostępny jest w platformach cyfrowych i kablowych oraz w Internecie. Nie prowadzone są jednak bezpośrednie transmisje, ofertę zbudowano według systemu działania VOD.

Czytaj więcej...

Web TV: Czwórka Polskie Radio TV

Czwórka Polskie Radio TV - audiowizualna stacja radiowa, dostępna na żywo w sieciach kablowych i satelitarnych, w Internecie oraz na ekranowych urządzeniach przenośnych. Hasłem Czwórki jest "Pierwsze Radio z Wizją".

Czytaj więcej...

Web TV: Dami Radom (telewizja.radom.pl)

Program lokalny telewizji kablowej Dami rozpoczął nadawanie w Radomiu w lutym 1992 r. Radomska Dami TV to jeden z najstarszych i obecnie największych programów lokalnych w Polsce. Na jego oficjalnej stronie przeprowadzany jest bezpłatny live streaming.

Czytaj więcej...

Web TV: Eska TV (eska.tv)

Eska TV to projekt Grupy Radiowej Time (Eska, Eska Rock, Vox, WAWA) skierowany do młodych ludzi. Na antenie telewizji internetowej, dostępnej również w platformach cyfrowych i kablowych, można oglądać najnowsze teledyski artystów znanych z anteny stacji radiowej Eska czy ekskluzywne wywiady.

Czytaj więcej...

Web TV: Gazeta Wyborcza TV (gazeta.tv)

Gazeta.tv to telewizja internetowa Agora S.A. zawierająca materiały wideo z serwisów skupionych wokół serwisu informacyjnego Gazety.pl. Agora posiada własne zespoły reporterskie realizujące wideo do tego projektu, dodatkowo dysponuje nowoczesnym studiem telewizyjnym. Wśród proponowanych treści znajdziemy informacje z kraju i ze świata, rozrywkę, sport i motoryzację czy testy najnowszego sprzętu komputerowego.

Czytaj więcej...

Web TV: Interia TV (interia.tv)

Serwis przygotowywany przez portal informacyjny Interia przyjął formę telewizji internetowej granej na żywo po wyborze odpowiedniego działu. W ramówce przygotowywanej przez dziennikarzy portalu poza informacjami i wypowiedziami gości znajdują się też propozycje rozrywkowe - kanały z plotkami, konkursami, humorem itp. Dodatkowo zamieszczane są materiały Warszawskiej Szkoły Filmowej.

Czytaj więcej...

Web TV: ipla.pl

Serwis Ipla (VOD) ma także ofertę kanałów linearnych, które pozwalają oglądać formaty w tym samym czasie, w którym emitowane są w tradycyjnej telewizji. W bibliotece serwisu są programy znane z kilkunastu stacji telewizyjnych: Polsat, TVP1, TVP2, TV4, TV Puls, Polsat News, TV Biznes, Superstacja, Polsat Cafe, Cartoon Network, MTV, Polsat Play, Comedy Central, Nickelodeon, RebelTV, Polsat Sport, Polsat Sport Extra. Partnerami Ipla są EMI, Cartoon Network, 4funTV czy WeddingTV. Część z nich dostępna jest w transmisjach na żywo.

Czytaj więcej...

Web TV: Mango 24 TV

Mango 24 TV to bezpośrednie transmisje programu o profilu handlowym (telezakupy), zawierającym oferty sprzedaży telewizyjnej rozmaitych produktów. Kanał w wersji telewizyjnej dostępny jest także na platformach cyfrowych i kablowych. Kanał należy do Mango Media.

Czytaj więcej...

 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!