Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Development filmowy Development produkcyjny Location scouting Ujęcia Lotnicze - Bank filmów i zdjęć lotniczych

Location scouting

Ujęcia Lotnicze - Bank filmów i zdjęć lotniczych

Główna działalność: zdjęcia lotnicze
Obszar działania: cały kraj, zagranica
Specjalizacja: bezzałogowe platformy latające, HD, 3D i 4K

Jacek Drofiak (operator steadicam, producent filmowy, właściciel firmy Drofiak Film)  wspólnie z Arturem Gajdzińskim (pilot, mistrz Polski, reprezentant kraju na Mistrzostwach Europy i Świata w kategorii śmigłowców zdalnie sterowanych, właściciel firmy Artcam) skonstruowali pierwszą w Polsce bezzałogową kamerę „ARTCAM” (Helicam, Flyingcam). Obie firmy: Drofiak Film i Artcam jako pierwsi w Polsce naświetlają taśmę filmową 35mm z bezzałogowych platform latających. Również jako pierwsi w kraju użyli latającej kamery 3D (obraz „4:13 do Katowic” z Robertem Więckiewiczem).

Ujecialotnicze.pl to wspólne przedsięwzięcie Drofiak Film i Artcam, pierwsza w Polsce strona oferująca gotowe ujęcia lotnicze do każdego rodzaju produkcji filmowych. Serwis oferuje ponad 2000 ujęć lotniczych w jakości HD z Polski i świata. Ujęcia zostały wykonane przez zespół „Artcam” przy pomocy bezzałogowej platformy latającej z kamerą. Dysponują także bankiem zdjęć lotniczych w 4K. Bezzałogowe systemy latające wyposażone są w bezprzewodową wizję i żyroskopową stabilizację. Urządzenia obsługuje dwuosobowy zespół: Artur Gajdziński - pilot, Jacek Drofiak - operator zdalnie sterowanej kamery.

Firma oferuje także wykonanie zdjęć lotniczych na zamówienie klienta.

Kontakt:

Ujęcia Lotnicze - Bank filmów i zdjęć lotniczych
tel. (22) 875 46 57
tel. kom. +48 697 334 427
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona: www.ujecialotnicze.pl 

© BE, Audiowizualni.pl 2015

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!