Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Development filmowy Development produkcyjny Location scouting Mazovia Warsaw Film Commission

Location scouting

Mazovia Warsaw Film Commission

Mazovia Warsaw Film CommissionGłówna działalność: Promocja regionu jako atrakcyjnej lokacji filmowej, pomoc organizacyjna dla filmowców
Obszar działania: Warszawa i Mazowsze 
Zakres: bez ograniczeń

Głównym zadaniem Mazovia Warsaw Film Commission  jest propagowanie Warszawy i województwa mazowieckiego jako lokacji filmowej, w tym wspieranie ekip filmowych w znalezieniu atrakcyjnych obiektów i miejsc wraz z uzyskaniem stosownych zezwoleń, kontaktami ze służbami komunalnymi, władzami administracyjnymi oraz z właścicielami lub dysponentami wybranych lokacji. Temu celowi ma służyć zapewnienie dostępu do obszernej, na bieżąco aktualizowanej, bazy prezentującej kilkaset atrakcyjnych miejsc zdjęciowych na terenie regionu.

Baza danych ma docelowo zawierać kompletny zasób zdokumentowanych przez Komisję lokacji wraz z podstawowymi informacjami dotyczącymi samego obiektu, mapą i oddaleniem od Warszawy. W przypadku zainteresowania konkretną lokalizacją Komisja służy pomocą w kontaktach z administratorem obiektu czy uzyskaniu stosownych zezwoleń. W szczególnych przypadkach komisja kontaktuje producentów z właściwym location managerem.

Kontakt:

Mazovia Warsaw Film Commission 
ul. Elektoralna 12
00-139 Warszawa
tel. (22) 586 42 58
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona: www.mwfc.pl 

© Audiowizualni.pl 2014

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!