Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Location scouting

Bank Of Locations

Bank Of LocationsGłówna działalność: location scouting
Obszar działania: cała Polska
Zakres: bez ograniczeń

Bank Of Locations istnieje od 2009 roku i należy do Michała Zielińskiego (fotografa i producenta filmowego). Dysponuje szeroką, profesjonalną bazą lokacji dla produkcji filmowej, telewizyjnej i fotograficznej, a także dla organizatorów wydarzeń, poszukuje także lokacji na zamówienie. Oferuje kompleksową obsługę, poczynając od szczegółowej dokumentacji, poprzez załatwianie stosownych zezwoleń, zawieranie umów po opiekę nad obiektem na potrzeby projektu (ochrona, organizacja parkingu itp.)

Bank Of Locations dysponuje opisanymi lokacjami w wielu kategoriach (mieszkania i domy, rezydencje i hotele, wnętrza: od pustostanów po sale balowe, budynki użyteczności publicznej, lokalizacje zewnętrzne: akweny wodne, cmentarze, jaskinie, krajobraz wiejski i wiele innych, krajobraz miejski, obiekty sportowe i edukacyjne, lokacje związane z rozrywką - od spa po dyskoteki, obiekty przemysłowe od zabytkowych po doki portowe, lotniska i farmy hodowlane).

Baza, obejmująca łącznie ponad 6 000 lokalizacji i obiektów, działa w mechanizmie portalu internetowego. Każda tutejsza zdokumentowana lokalizacja opatrzona jest opisem, zawierającym dane ogólne (w tym rodzaj konstrukcji), wystrój wnętrza, możliwości adaptacyjne (zakres ingerencji w lokalizację), a także możliwości parkowania w okolicy czy zamontowania podnośnika/rozbicia campu. Podawany jest także typ i rodzaj drogi dojazdowej, dostępne media, zaplecze sanitarne i możliwości cateringowe. Karta obiektu określa czas możliwego wynajmu, a w wielu przypadkach także cenę.

Kontakt:

Bank Of Locations - Michał Zieliński
ul. Gwarna 17/2
50-001 Wrocław
tel. kom. +48 604 070 457 lub +48 531 900 055
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona: www.bankoflocations.com 

© Audiowizualni.pl 2014

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!