Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Development filmowy Development produkcyjny Location scouting Stars Impresariat Filmowy

Location scouting

Stars Impresariat Filmowy

Stars Impresariat FilmowyGłówna działalność: impresariat, bank twarzy, organizacja castingów, location scouting
Obszar działania: Warszawa i okolice
Zakres: bez ograniczeń

Stars Impresariat Filmowy, agencja castingowa, mająca swoje filie w Warszawie, Krakowie i Katowicach, dysponuje największą w Polsce elektroniczną bazą aktorów, statystów i modeli, organizuje także castingi na zlecenie.

Stars Impresariat zajmuje się także opracowywaniem dokumentacji, wyszukiwaniem lokacji, organizowaniem zezwoleń, łącznie ze sporządzaniem umów i opieką nad lokacją podczas realizacji zdjęć. Baza danych lokacji zawiera ponad tysiąc obiektów w Warszawie i okolicach (przestrzeń miejska, obiekty użyteczności publicznej, tereny sportowe, zielone, przemysłowe, domy i mieszkania, kluby, biura, kościoły i inne). Każda posiadana w bazie lokacja opatrzona jest metryką, zawierającą materiał zdjęciowy i filmowy, uwzględniający nie tylko sam obiekt, ale także jego otoczenie. Metryka zawiera również informacje, dotyczące położenia, dostępu do nieruchomości, możliwości wprowadzenia sprzętu filmowego, i inne niezbędne dla realizacji filmu czy sesji zdjęciowej. Agencja podejmuje się wyszukania odpowiedniej lokacji na zlecenie, włącznie z uzyskaniem stosownych zezwoleń i obsługą formalno-prawną umów. Usługa obejmuje także opiekę nad lokacją podczas realizacji zdjęć.

Kontakt:

Stars Impresariat Filmowy
ul. Marszałkowska 84/92
00-514 Warszawa
tel. (22) 314 69 20
fax: (22) 314 69 30
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona: www.stars-impresariat.pl 

© Audiowizualni.pl 2014

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!