Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Location scouting

FilmLocations

FilmLocationsGłówna działalność: location scouting
Obszar działania: cała Polska, głównie Warszawa i okolice, Kraków, Gdańsk, większe miasta
Zakres: bez ograniczeń

FilmLocations istnieje od 2009 r., należy do Kingi Oktabskiej, która w branży filmowej zajmowała się m.in. współpracą produkcyjną seriali fabularnych i lokacjami. Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze lokacji filmowych, obejmującej wyszukanie odpowiedniego obiektu, organizację zezwoleń, przygotowanie umów najmu oraz nadzór w dniu zdjęciowym.

Posiadana baza lokacji jest dostępna na stronie internetowej FilmLocations i zawiera zdjęcia obiektów oraz miejsc w wielu kategoriach, głównie związanych z życiem miejskim (budynki użyteczności publicznej, mieszkania, biura, obiekty sportowe - przede wszystkim w Warszawie i okolicach, także w większych miastach, jak Gdańsk, Łódź czy Kraków). W przypadku niektórych kategorii (krajobrazy, dworki i pałace, mosty itp.) baza lokacji zawiera obiekty z całej Polski.

FilmLocations współpracuje z wieloma producentami filmów reklamowych (przede wszystkim ze Studio Filmowe OTO oraz HNS Film Studio, PrimeMovers, Easy Hell Productions, Flotą Filmową czy Lemon Studio).

Kontakt:

FilmLocations - Kinga Oktabska
ul. Karmelicka 45/8
31-128 Kraków
tel. kom. +48 691 162 731

Biuro w Warszawie:
FilmLocations
ul. Bednarska 23/51
00-321 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona: www.filmlocations.com.pl

© Audiowizualni.pl 2014

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!