Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Development filmowy Development produkcyjny Agencje aktorskie i agencje statystów Aktorzy Polscy (Wirtualna Baza Castingowa Aktorzy Polscy)

Agencje aktorskie i agencje statystów

Aktorzy Polscy (Wirtualna Baza Castingowa Aktorzy Polscy)

Specjalizacja:

- castingowa strona internetowa

Wirtualna Baza Castingowa Aktorzy Polscy to istniejący od 2014 roku internetowy system castingowy pozwalający na wyszukiwanie w bazie danych polskich aktorów i aktorki oraz epizodystów do ról w filmach fabularnych, programach telewizyjnych czy produkcjach reklamowych. Witryna powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Filmowców Polskich, korzystanie z niej jest bezpłatne.

Jak podaje SFP serwis skierowany jest do profesjonalistów z branży filmowej, w tym: reżyserów, reżyserów castingu, producentów oraz do profesjonalnych aktorów, studentów wydziałów aktorskich oraz aktorów niezawodowych, którzy posiadają w swoim dorobku znaczącą filmografię.

Kontakt:

Wirtualna Baza Castingowa Aktorzy Polscy
Stowarzyszenie Filmowców Polskich
ul. Krakowskie Przedmieście 7
00-068 Warszawa

tel. (22) 556 54 97 lub (22) 556 54 93
tel. kom. +48 661 166 133 lub +48 661 377 966
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona: www.aktorzypolscy.pl

© Audiowizualni.pl 2014

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!