Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Agencje aktorskie i agencje statystów

Casting Online (ATV Group)

Specjalizacja:

- castingowa strona internetowa

Casting Online - internetowy system castingowy dla aktorów, epizodystów i statystów oraz modelek i hostess. Z portalu korzystają firmy reklamowe, reżyserzy castingowi, domy medialne, studia filmowe i telewizyjne, producenci filmowi, kreatorzy mody, styliści, wizażyści i fotografowie.

Portal pogrupowany jest na wyspecjalizowane kategorie obejmujące także inne zawody filmowe lub okołofilmowe, jak np. scenografowie, charakteryzatorzy, akrobaci, imitatorzy dźwięku, konferansjerzy, kaskaderzy, rekonstruktorzy, tancerze.

Witryna związana jest z Agencją Filmową Big Production należącą do ATV Group oferującą katalogi aktorów, epizodystów z doświadczeniem, celebrities i osobowości oraz prowadzącą własny bank głosów.

Kontakt:

ATV Group
Casting.pl
ul. Piotrkowska 68 lok. 32
90-105 Łódź

tel. kom. +48 792 600 201
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail (rekrutacja): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona: www.casting.pl

© Audiowizualni.pl 2014

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!