Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Agencje aktorskie i agencje statystów

Casting 4 nick

Specjalizacja:

- castingowa strona internetowa

Casting 4 nick - internetowy system castingowy, w którym ogłaszają się zarówno szukający pracę, jak i dający pracę. Portal ma płatną usługę premium. Casting 4 nick specjalizuje się w wyszukiwaniu nowych twarzy, głównie do pracy modelki lub hostessy, ale z jego usług korzystają także statyści, epizodyści i aktorzy. Twórcy mają nadzieję w pośredniczeniu pracy dla muzyków, tancerzy i animatorów imprez rozrywkowych.

Ponadto firma organizuje sesje wizerunkowe, warsztaty i profesjonalne sesje zdjęciowe oraz oferuje roczne zniżki dla producentów filmowych i telewizyjnych, agencji zajmujących się hostessingiem, fotomodellingiem, promocją i reklamą a dla także zespołów muzycznych i tanecznych poszukujących nowych osób.

Castingi na stronie ogłaszane są albo w formule otwartej albo z selekcją wstępną.

W zależności od wybranego abonamentu użytkownicy mają dostęp do informacji (ogłoszeń) o castingach oraz prezentują swoje profile w różnych formach agencjom i firmom castingowym. Portal stara się zapewniać anonimowość swoim użytkownikom - osoby przeglądające ogłoszenia o castingach nie widzą profili swoich konkurentów.

Kontakt:

Euro Multi Net Sp. z o.o.
al. Piłsudskiego 58
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. kom. +48 602 29 16 95
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona: www.casting4nick.pl

© Audiowizualni.pl 2014

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!