Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Development filmowy Development produkcyjny Agencje aktorskie i agencje statystów Acordeon (Agencja Artystyczna Acordeon)

Agencje aktorskie i agencje statystów

Acordeon (Agencja Artystyczna Acordeon)

Specjalizacja:

- agencja aktorów
- agencja epizodystów
- agencja statystów
- agencja modelek i modeli
- agencja dzieci i młodzieży
- agencja seniorów
- agencja obcokrajowców
- agencja aktorów scenicznych

Agencja Artystyczna Acordeon powstała w 2006 roku, obsługuje castingi do kampanii reklamowych, filmowych i fotograficznych. Swoich aktorów i epizodystów reprezentuje w kontaktach z producentami i zapewnia obsługę prawną przy zawieraniu umów aktorskich. W swojej bazie posiada profesjonalnych aktorów, epizodystów, statystów w tym dzieci, młodzież i seniorów. Reprezentuje także obcokrajowców, artystów scenicznych oraz modelki i modeli.

Podopieczni agencji wystąpili w ponad 1600 produkcjach reklamowych, fabularnych (m.in. "Obywatel", "Performer", "Chemia"), sesjach zdjęciowych czy eventach. Casting prowadzony jest Online.

Agencja Artystyczna Acordeon posiada własne studio, w którym organizuje kameralne próby aktorskie oraz castingi. Rejestracja castingu prowadzona jest kamerą Canon (na białym, czarnym lub szarym tle), castingi fotograficzne realizowane są na aparatach Canon EOS.

Kontakt:

Agencja Artystyczna Acordeon
ul. Kierbedzia 4 lok. 002
00-728 Warszawa
tel. (22) 851 06 49
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt dla producentów: tel. kom. +48 600 766 269
Kontakt dla statystów i epizodystów: tel. kom. +48 795 718 545 lub +48 791 802 051
Kontakt dla modeli i aktorów: tel. kom. +48 698 825 675, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona: www.acordeon.pl

© Audiowizualni.pl 2014

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!