Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Development filmowy Development produkcyjny Agencje aktorskie i agencje statystów Stars Impresariat (Agencja Castingowa Stars Impresariat)

Agencje aktorskie i agencje statystów

Stars Impresariat (Agencja Castingowa Stars Impresariat)

Specjalizacja:

- agencja aktorów
- agencja epizodystów
- agencja modelek i modeli
- bank twarzy
- studio castingowe
- baza i obsługa lokacji filmowych

Agencja Castingowa Stars Impresariat reprezentuje profesjonalne aktorki i aktorów, epizodystów i statystów oraz modelki i modeli. W prowadzonej przez nią banku twarzy znajduje się ponad 1000 aktorów i ponad 120 000 statystów, co sprawia, że firma dysponuje jedną z najszerszych ofert tego typu w Polsce.

Agencja obsługuje castingi do różnego rodzaju produkcji filmowych, telewizyjnych, reklamowych, pokazów mody i wszelkiego rodzaju eventach. Castingi dla debiutantów prowadzone są codziennie w dwóch miastach - w Warszawie i Krakowie. Przeprowadzane są także castingi wyjazdowe. W razie potrzeby Stars Impresariat jednorazowo może zorganizować‡ udział‚ na planie nawet wielu tysię™cy osób. Niezależnie od tego do agencji można się zgłaszać także przez Casting On-line i wysłać zdjęcia lub krótkie filmy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Osoby reprezentowane przez firmę występowały m.in. w serialach i programach telewizyjnych "Niania", "Hela w opałach", "W-11", "Sędzia Anna Maria Wesołowska", "Detektywi", "Pitbull", "Plebania", filmach fabularnych (np. "W ciemności", "80 milionów", "Sala Samobójców", "Katyń", "Ile waży koń trojański"), reklamach, itp.

W elektronicznej bazie danych wyszukiwanie epizodystów może przebiegać na podstawie ponad 100 kryteriów, a każda osoba ma w niej własną kartę wraz ze zdjęciami, filmami, opisem doświadczenia, umiejętności i warunków fizycznych.

Stars Impresariat w każdym ze swoich biur posiada własny sprzęt filmowy, fotograficzny i oś›wietleniowy, zatrudnia specjalistów od produkcji, komunikacji i warsztatu aktorskiego.

Osobną dziedziną działalności Agencji Castingowej Stars Impresariat jest kompleksowa obsługa lokacji filmowych - firma zajmuje się opracowaniem dokumentacji, scoutingiem, pozyskiwaniem zezwoleń, sporządzaniem umów i opieką nad lokacją podczas realizacji zdjęć.

Kontakt:

Agencja Castingowa Stars Impresariat
filia Kraków
ul. Józefa 26, I piętro
31-056 Kraków
tel. (12) 290 69 40

filia Warszawa
ul. Marszałkowska 84/92 lokal 200
00-514 Warszawa
tel. (22) 314 69 20
fax: (22) 314 69 30

filia Katowice
al. Korfantego 2 lok. 202
40-004 Katowice
tel. (12) 290 69 40

tel. kom. (aktorzy) +48 505 044 047
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona: www.stars-impresariat.pl

© Audiowizualni.pl 2014

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!