Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Development filmowy Development produkcyjny Agencje aktorskie i agencje statystów MM Stars (Agencja Aktorska MM Stars)

Agencje aktorskie i agencje statystów

MM Stars (Agencja Aktorska MM Stars)

Specjalizacja:

- agencja dzieci i młodzieży

Agencja Aktorska MM Stars zajmuje się poszukiwaniem dzieci do ról filmowych, teatralnych i reklamowych. Dzieci związane z agencją sa wyłaniane podczas długich castingów przeprowadzanych w przedszkolach i szkołach.

Internetowy serwis agencji dzieli dzieci na poszczególne roczniki, jednak w ich portfolio prezentowane są przede wszystkim ich zdjęcia lub tylko spis ról aktorskich. Aby uzyskać szczegółowe informacje o ich umiejętnościach należy bezpośrednio kontaktować się z przedstawicielami MM Stars.
 
Rodzice dzieci, które przejdą casting, podpisują umowę z agencją, następnie agencja umieszcza zdjęcia w katalogach i na stronie internetowej oraz rozpoczyna promocję młodego aktora. W efekcie działań agencji rodzice otrzymują propozycje castingów dzieci do filmów, reklam, sesji zdjęciowych.

MM Stars zajmuje się także prowadzeniem warsztatów dla młodych aktorów. W ofercie są kursy aktywnego coachingu dla aktorów i amatorów, zajęcia logopedyczne, ćwiczenia z dykcji, impostacji głosu, warsztaty kreatywne, trening oswajania się z kamerą, światłem.

Agencja reprezentuje m.in. Macieja Musiała.

Kontakt:

Agencja Aktorska MM Stars
adres: nie ujawniony
tel. kom. +48 508 100 703
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona: www.mmstars.pl

© Audiowizualni.pl 2014

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!