Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Development filmowy Development produkcyjny Agencje aktorskie i agencje statystów JS Media (Agencja Aktorska JS Media)

Agencje aktorskie i agencje statystów

JS Media (Agencja Aktorska JS Media)

Specjalizacja:

- agencja aktorów

Agencja Aktorska JS Media prowadzona jest przez Jolantę Skowrońską, która doświadczenie zdobywała jako reżyser obsady, współorganizator eventów oraz jako pracownik firm producenckich i dystrybucyjnych (m.in. Gutek Film i ITI Cinema). Jej agencja specjalizuje się w reprezentacji profesjonalnych aktorów i aktorek.

JS Media w swoim katalogu ma portfolia Krystyny Tkacz, Dominiki Ostałowskiej, Magdaleny Margulewicz, Martyny Kliszewskiej, Grzegorza Wonsa, Piotra Szekowskiego, Michała Czachora czy Konrada Marszałka. Od 1999 roku reprezentuje także wybitnego rosyjskiego aktora Aleksandra Domogarova.

Agencja zajmuje się kilkoma dziedzinami impresaryjnymi w branży filmowej, od wyszukiwania ról dla swoich aktorów, poprzez prowadzenie rozmów i negocjacji z producentami i reżyserami po promocję swoich podopiecznych.

Kontakt:

Agencja Aktorska JS Media
adres: nie ujawniony
tel./fax: (22) 889 17 19
tel. kom. +48 607 216 623
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona: www.jsmedia.pl

© Audiowizualni.pl 2014

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!