Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Development filmowy Development produkcyjny Agencje aktorskie i agencje statystów Paris-Paris (Agencja Aktorska Paris-Paris)

Agencje aktorskie i agencje statystów

Paris-Paris (Agencja Aktorska Paris-Paris)

Specjalizacja:

- agencja aktorów
- agencja dzieci i młodzieży
- agencja epizodystów

Agencja Aktorska Paris-Paris to wydzielona część Studio Aktorów Paris-Paris Agnieszki Szulakowskiej-Bednarczyk, które zajmuje się promocją młodych artystów - aktorów i studentów szkół teatralnych oraz uzdolnionej młodzieży i dzieci.

Agencja ma w swojej bazie kilkaset osób - aktorów, studentów szkół teatralnych, epizodystów, młodzież i dzieci, którzy czynnie uczestniczą w wybranych dla nich castingach i zdjęciach próbnych. Ale Paris-Paris przyjmuje pod swoją opiekę epizodystów, dzieci i młodzież tylko z Warszawy i okolic, natomiast aktorzy zawodowi i studenci szkół teatralnych mogą pochodzić z dowolnej części Polski. Udział w pracach Agencji Aktorskiej Paris-Paris jest bezpłatny. Firma nie podpisuje umów na wyłączność, ani nie oferuje obowiązkowej sesji zdjęciowej.

Agencja Aktorska Paris-Paris współpracuje z kilkudziesięcioma domami producenckimi, prowadzi własne studio castingowe, warsztaty aktorskie oraz Piwnicę Artystyczną. Dzięki rozbudowanej działalności zapewnia swoim podopiecznym udział w produkcjach filmowych, reklamowych, dokumentach, serialach TV, sesjach zdjęciowych, programach telewizyjnych czy telewizyjnych kampaniach społecznych.

Zawodowi aktorzy i studenci szkół teatralnych ze Studia Aktorów Paris-Paris występują na najważniejszych scenach polskich (Teatr Narodowy, Narodowy Teatr Stary, Teatr Roma, Och-Teatr, Teatr Syrena, Teatr Muzyczny w Gdyni, Teatr Imka, Teatr Studio).

Agenci Studia Aktorów Paris-Paris pracują na terenie Warszawy. Proponowane castingi, zdjęcia próbne, plany zdjęciowe, sesje zdjęciowe odbywają się w Warszawie.

Kontakt:

Studio Aktorów Paris-Paris
Agencja Aktorska Paris-Paris
ul. Pułaskiego 13/3
43-300 Bielsko-Biała

tel. kom. +48 883 904 506
e-mail (ogólny): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail (agencja aktorska): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona: www.paris-paris.pl

© Audiowizualni.pl 2014

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!