Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Development filmowy Development produkcyjny Agencje aktorskie i agencje statystów L*Gwiazdy (Agencja Aktorska L*Gwiazdy)

Agencje aktorskie i agencje statystów

L*Gwiazdy (Agencja Aktorska L*Gwiazdy)

Specjalizacja:

- agencja aktorów

Agencja Aktorska L*Gwiazdy (L-Gwiazdy) to firma, której właścicielem jest Lucyna Kobierzycka. L*Gwiazdy istnieje od 1995 roku i zajmuje się reprezentacją aktorów teatralnych i filmowych.

Mimo że agencja ma charakter kameralny i nie troszczy się o kariery setek osób to reprezentuje jednych z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Wśród nich są m.in. Ewa Błaszczyk, Marcin Bosak, Adam Ferency, Krzysztof Globisz, Piotr Grabowski, Karolina Gruszka, Tomasz Kot, Dominika Kluźniak, Maria Maj, Wojciech Mecwaldowski, Bartosz Porczyk, Kinga Preis, Danuta Stenka, Adrian Zaremba, Artur Żmijewski. L*Gwiazdy współpracuje też z Teresą Lipowską i Witoldem Pyrkoszem.

L*Gwiazdy reprezentowała aktorów i pracowała przy wielu polskich i międzynarodowych produkcjach filmowych, w tym amerykańskich, brytyjskich, niemieckich, indyjskich, włoskich, rosyjskich, czeskich i węgierskich.

Każdy z aktorów posiada na stronie agencji rozbudowane portfolio podzielone na poszczególną aktywność (m.in. film, teatr, teatr telewizji, dubbing, nagrody). Agencja - jako jedna z nielicznych firm tej branży - prezentacje aktorskie udostępnia także po angielsku.

Miłym gestem dla fanów jest stworzenie możliwości zdobycia autografu aktorów reprezentowanych przez agencję. Dyrektorem Agencji Aktorskiej L*Gwiazdy jest Olga Gottlid.

Kontakt:

Agencja Aktorska L*Gwiazdy
ul. Konika Polnego 11
05-500 Piaseczno/Łoziska

adres korespondencyjny:
Agencja Aktorska L*Gwiazdy
ul. Chełmska 19/21,
budynek "Lipsk", pokój 400
00-724 Warszawa

tel. (22) 851 11 03
tel. kom. +48 601 272 577 lub +48 722 333 380
fax: (22) 851-11-03
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona: www.l-gwiazdy.pl

© Audiowizualni.pl 2014
aktualizacja: Audiowizualni.pl 2015

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!