Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Agencje aktorskie i agencje statystów

Big Production (ATV Group)

Specjalizacja:

- agencja aktorów
- agencja epizodystów

Agencja Aktorska Big Production zajmuje się reprezentowaniem aktorów, aktorek, epizodystów i osób o szczególnych umiejętnościach. Big Production jest częścią koncernu medialnego ATV Group. Zgłoszenia do agencji prowadzone są drogą online.

Aktorzy współpracujący z Big Production uczestniczyli m.in. w filmach "Tajemnica Westerplatte", "Miasto 44", "Czas honoru", "Drogówka", serialu telewizyjnym "Komisarz Alex", reklamach i kampaniach społecznych.

ATV Group jest koncernem posiadającym kilka platform internetowych związanych tematycznie z szeroko pojętą branżą filmową, reklamową, modelingową, opiniotwórczą i turystyczną. Z koncernem współpracują firmy realizujące zlecenia dla reklamodawców, reżyserzy castingowi (reżyserzy obsady) poszukujący statystów, epizodystów i aktorów do projektów filmowych i teatralnych czy firmy zatrudniające modelki, modeli, hostessy i hostmenów.

Kontakt:

siedziba:
ATV Group
Agencja Aktorska Big Production
ul. Piotrkowska 68/32
90-105 Łódź

tel. kom. 793 923 593
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona: www.bigproduction.pl

© Audiowizualni.pl 2014

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!