Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Agencje aktorskie i agencje statystów

Galeria Twarzy (ATV Group)

Specjalizacja:

- agencja aktorów
- agencja statystów
- agencja epizodystów
- agencja modelek i modeli
- agencja hostess i hostmenów

Galeria Twarzy to branżowy katalog aktorów, statystów, epizodystów, modelek i hostess prowadzony przez Centrum Filmowe ATV Film, które należy do koncernu medialnego ATV Group. Nabór do projektu prowadzony jest zarówno drogą online, jak i drogą tradycyjną.

Udział osób z Galerii Twarzy w castingach jest bezpłatny, ATV Group na zlecenie klientów organizuje i przeprowadza castingi do konkretnych produkcji filmowych i reklamowych na terenie całej Polski. Dostarcza bezpłatnie płyty CD lub DVD z wizerunkami wybranych osób.

Zatrudnia także reżyserów, operatorów, dźwiękowców i fotografów oraz organizuje sesje fotograficzne.

ATV Group jest koncernem posiadającym kilka platform internetowych związanych tematycznie z szeroko pojętą branżą filmową, reklamową, modelingową, opiniotwórczą i turystyczną. Z koncernem współpracują firmy realizujące zlecenia dla reklamodawców, reżyserzy castingowi (reżyserzy obsady) poszukujący statystów, epizodystów i aktorów do projektów filmowych i teatralnych czy firmy zatrudniające modelki, modeli, hostessy i hostmenów.

Kontakt:

ATV Group
Galeria Twarzy
ul. Piotrkowska 68/32
90-105 Łódź

tel. (42) 637 37 02
tel. kom. +48 605 400 250
e-mail (ogólny): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail (Galeria Twarzy): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona: www.galeriatwarzy.pl

© Audiowizualni.pl 2014

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!