Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Development filmowy Development produkcyjny Agencje aktorskie i agencje statystów Edwin Film (Agencja Aktorów i Statystów Edwin Film)

Agencje aktorskie i agencje statystów

Edwin Film (Agencja Aktorów i Statystów Edwin Film)

Specjalizacja:

- agencja aktorów
- agencja epizodystów
- agencja statystów
- agencja dzieci i młodzieży
- studio castingowe

Agencja Aktorów i Statystów Edwin Film została założona w 1997 roku we Wrocławiu przez Iwonę i Edwina Bażańskich – aktorów i absolwentów wrocławskiej PWST, z doświadczeniem zdobytym na deskach teatrów Wrocławia i Bielska-Białej oraz w produkcji programów telewizyjnych dla wrocławskich stacji komercyjnych. Firma reprezentuje zarówno doświadczonych aktorów, jak i młodych adeptów sztuki aktorskiej, m.in. Hannę Brulińską i Macieja Wojdyłę.

Edwin Film posiada oddział w Warszawie. Warto zauważyć, że to jedyna w Polsce baza aktorek i aktorów ukraińskich i rosyjskich. Firma zapewnia pełną obsługę prawną związaną z podpisywaniem umów i negocjacją kontraktów. Edwin Film posiada studio castingowe oraz sprzęt filmowy – organizuje castingi do reklam, filmów i seriali i innych przedsięwzięć filmowych i telewizyjnych.

Kontakt:

Agencja Aktorów i Statystów Edwin Film
ul. Kuźnicza 11-13
50-138 Wrocław

tel. (71) 780 50 59 lub (71) 789 59 27
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail (dla statystów z Warszawy): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona: www.casting.wroc.pl

© Audiowizualni.pl 2014

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!