Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Development filmowy Development produkcyjny Agencje aktorskie i agencje statystów Andy Max (Agencja Aktorska Promocji Dzieci Andy Max)

Agencje aktorskie i agencje statystów

Andy Max (Agencja Aktorska Promocji Dzieci Andy Max)

Specjalizacja:

- agencja dzieci i młodzieży

Agencja Aktorska Promocji Dzieci Andy Max została założona w 2001 roku przez Kamilę Matuszewską. To absolwentka łódzkiej szkoły filmowej, która przez wiele lat zajmowała się produkcją telewizyjną, modelingiem i fotografią. Agencja Andy Max zajmuje się obsadzaniem dzieci i młodzieży w filmach i programach telewizyjnych (reklamy, seriale, programy), w sesjach zdjęciowych oraz pokazach mody. Zespół Andy Max to ludzie mający spore doświadczenie w branży audiowizualnej, dbający o to, by aktorskie kontrakty dzieci chroniły ich interesy. Agencja współpracuje z czołowymi producentami filmowymi i telewizyjnymi. Reprezentowani przez Andy Max młodzi aktorzy wystąpili m.in. w filmach „Joanna” i „Parę osób, mały czas” oraz serialach „Plebania”, „Na Wspólnej”, „Samo życie”.

Kontakt:

Agencja Aktorska Promocji Dzieci Andy Max
Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych
ul. Chełmska 21, budynek 1, pokój 7
00-724 Warszawa

tel./fax: (22) 841 85 63
tel. kom. +48 606 711 333
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona: www.andymax.pl

© Audiowizualni.pl 2014

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!