Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Agencje aktorskie i agencje statystów

OPTA (Agencja Aktorska OPTA)

Specjalizacja:

- agencja aktorska aktorów profesjonalnych
- agencja aktorska aktorów nieprofesjonalnych
- agencja statystów
- agencja epizodystów
- agencja aktorska dzieci i młodzieży
- studio castingowe

Agencja Aktorska OPTA została założona w 1992 roku. Zajmuje się promocją aktorów, podpisywaniem, negocjowaniem i egzekwowaniem warunków umów-kontraktów między wytwórniami filmowymi, producentami seriali i reklam, teatrami a aktorami. Zaprasza aktorów na castingi filmowe, reklamowe oraz zdjęcia reżyserskie do filmów i seriali, organizuje sesje zdjęciowe do gazet, współpracuje ze statystami i epizodystami.

Agencja może się pochwalić wieloletnią współpracą z czołowymi producentami filmów fabularnych i seriali oraz z największymi domami produkcyjnymi, zajmującymi się produkcją filmów reklamowych. Reprezentowani przez nią aktorzy grają u najwybitniejszych reżyserów w czołowych produkcjach polskiego kina – m.in. „Miasto 44”, „Wałęsa. Człowiek z nadziei”, „Pokłosie”, „Jesteś Bogiem” - oraz najpopularniejszych serialach – m.in. „Klan”, „Barwy szczęścia”, „Czas honoru”, „Londyńczycy” - a także największych projektach reklamowych. Aktorzy z naszej agencji występują również w produkcjach zagranicznych. Jeszcze niedawno OPTA była agencją dziecięco-młodzieżową, lecz gdy jej aktorzy dorośli, firma postanowiła poszerzyć działalność. OPTA pobiera prowizję jedynie od producentów realizowanych projektów.

Kontakt:

Agencja Aktorska OPTA
ul. Conrada 18/116
01-922 Warszawa

tel. kom. +48 502 050 023 lub +48 501 599 234
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.opta-a.pl

© Audiowizualni.pl 2014

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!