Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Agencje aktorskie i agencje statystów

Merito (Agencja Aktorska Merito)

Specjalizacja:

- agencja aktorska
- agencja epizodystów
- agencja modelek i modeli
- agencja statystów
- agencja aktorska dzieci
- agencja aktorska obcokrajowców
- agencja muzyków, sportowców, tancerzy

Agencja Aktorska Merito powstała w 2003 roku a od 2005 roku działa na terenie warszawskiej Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych. Współpracowała z kilkudziesięcioma producentami filmów i seriali, takich jak m.in.: „Katyń” Andrzeja Wajdy, „Plac Zbawiciela” Krzysztofa Krauze, „Lejdis” Tomasza Koneckiego, „Na dobre i na złe”, z producentami reklam telewizyjnych – z którymi współtworzyła ponad tysiąc pięćset projektów (do obejrzenia w serwisie YouTube), z producentami programów telewizyjnych, ze studiami fotograficznymi przy sesjach zdjęciowych reklam drukowanych. Merito współdziałała również z magazynami i czasopismami przy sesjach zdjęciowych, z producentami teledysków, organizatorami eventów i teatrami.

Agencja Aktorska Merito jest dziś jednym z największych impresariatów artystycznych w Polsce. Reprezentuje ponad dziesięć tysięcy osób w każdym wieku – trzystu aktorów dyplomowanych i studentów aktorstwa, trzystu pięćdziesięciu doświadczonych epizodystów, sto trzydzieścioro modelek i modeli, biorących udział w konkursach piękności i pracujących na wybiegach, trzysta dwadzieścioro obcokrajowców z kilkudziesięciu państw, tysiąc dzieci, statystów, muzyków, sportowców i tancerzy.

Kontakt:

Agencja Aktorska Merito
ul. Chełmska 21, budynek 3 (parter), lokal 4
00-724 Warszawa

tel. (22) 851 10 75
tel. kom. 508 841 949
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Biuro pracuje w poniedziałki od godziny 16 do 18 a od wtorku do piątku od godziny 11 do 16.
www.agencjamerito.pl

© Audiowizualni.pl 2014

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!