Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Development filmowy Development produkcyjny Agencje aktorskie i agencje statystów Akademia Passa (Agencja Aktorska Dzieci i Młodzieży Akademia Passa)

Agencje aktorskie i agencje statystów

Akademia Passa (Agencja Aktorska Dzieci i Młodzieży Akademia Passa)

Specjalizacja:

- agencja aktorska dzieci i młodzieży
- studio castingowe i fotograficzne

Agencja Aktorska Dzieci i Młodzieży Akademia Passa jest częścią istniejącej od 1992 roku Agencji Aktorskiej Passa, zaliczanej do jednej z najstarszych w Polsce. Akademia Passa porowadzi bazę uzdolnionych aktorsko i muzycznie dzieci i młodzieży (od 0 do 15 lat). Planuje im castingi, promuje wśród producentów i reżyserów, zapewnia opiekę prawną i negocjacje umów.

Agencja Aktorska Dzieci i Młodzieży Akademia Passa zajmuje się także organizacją specjalnych warsztatów aktorskich, wokalnych oraz muzycznych (z m.in. z dykcji, emisji głosu, śpiewu, pracy przed kamerą) dla adeptów sztuki aktorskiej. Akademia Pasja organizuje także sesje zdjęciowe i tworzy portfolio (podstawowe lub pełne) dla dzieci  i młodzieży.

Kontakt:

Agencja Aktorska Dzieci i Młodzieży Akademia Passa
ul. Chełmska 21
00-724 Warszawa
tel. kom. +48 516 036 038
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.akademiapassa.pl

© Audiowizualni.pl 2014

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!