Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Agencje aktorskie i agencje statystów

Gudejko (Agencja Gudejko)

Specjalizacja:

- agencja aktorska
- agencja aktorów nieprofesjonalnych i epizodystów
- agencja statystów
- agencja modelek
- studio castingowe i fotograficzne

Agencja aktorska Gudejko założona została w 1989 roku i jest obecnie najstarszą firmą tego sektora działającą w Polsce. Firmę od kilkudziesięciu lat prowadzi Grażyna Gudejko i Jerzy Gudejko, którzy zadbali o jej dynamicznego rozwój na tyle, że ich agencja jest  najprężniej działającą i największą rodzimą agencją aktorską. W ramach Agencji Gudejko działa kilka innych agencji z różnymi specjalizacjami, m.in. agencja modelek czy aktorów nieprofesjonalnych i statystów.

Firma współpracowała z wieloma producentami i reżyserami z całego świata, z jej usług korzystali m.in. producenci amerykańscy, brytyjscy, belgijscy, szwedzcy, duńscy, francuscy, niemieccy, włoscy, rosyjscy czy australijscy. Wśród reżyserów, z którymi pracowali aktorzy tej agencji byli m.in. Marta Meszaros, Krzysztof Zanussi, Andrzej Titkow, Wojciech Marczewski, Kazimierz Kutz, Feliks Falk, Krzysztof Kieślowski, Jan Łomnicki, Roman Polański, Francesco Rosi czy Steven Spielberg.

Przy Agencji Gudejko działa m.in. Studio Castingowe i Fotograficzne Gudejko (od 2001 roku), gdzie regularnie organizowane są castingi do filmów oraz sesje zdjęciowe do portfolio aktorskich i modelek.

Kontakt:

Agencja Gudejko
ul. Chełmska 21, bud. 5, pok. 709
00-724 Warszawa
tel. (22) 840 76 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.gudejko.pl 

© Audiowizualni.pl 2014

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!