Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Agencje aktorskie i agencje statystów

Skene (Skene Agencja Aktorska)

Specjalizacja:

- agencja aktorska
- agencja lektorska
- agencja aktorska dzieci i młodzieży
- agencja studentów szkół aktorskich
- agencja aktorów nieprofesjonalnych i epizodystów

Agencja Aktorska Skene istnieje od 2005 roku, poza zawodowymi aktorami zajmuje się także epizodystami i aktorami nieprofesjonalnymi, w tym dziećmi i młodzieżą. Każdy z kandydatów ma swoją ofertę, którą można od 2012 roku wyszukiwać w tzw. "Castingu online". Narzędzie stworzone dla reżyserów obsady wyszukuje z całej bazy osoby, które spełniają zakładane wymagania, a po zakończeniu castingu zleceniodawca otrzymuje raport wraz ze zdjęciami aktorów. Realizację zlecenia uzgadnia się już z agentem aktorskim.

Agencja Aktorska Skene zajmuje się także edukacją aktorów polecając im oferty warsztatów i kursów niezbędnych w pracy (w tym także kursów biznesowych czy związanych z dbaniem o wygląd).

Z najciekawszych elementów firmy warto wyróżnić Bank lektorski (Bank głosów lektorów), który zawierał w 2014 roku ok. 400 głosów polskich (lektorów, aktorów, nastolatków i dzieci). W banku znajdują się także m.in. próbki wokalne piosenkarzy, aktorów śpiewających, operowych i operetkowych. 

Kontakt:

Skene Agencja Aktorska
ul. Chełmska 21, budynek 5, piętro II
00-725 Warszawa
tel. (22) 841 30 82 lub (22) 559 33 50
fax: (22) 841 38 21
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.skene.pl 

© Audiowizualni.pl 2014

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!