Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Apele Polska książka potrzebuje ratunku

W staraniach o uratowanie rynku książki poprzez wprowadzenie Ustawy o jednolitej cenie książki przyświecają nam trzy cele:

1. Zwiększenie dostępu do wartościowej literatury,
która przy walce na przeceny ma słabą i słabnącą siłę przebicia.
2. Zahamowanie wzrostu cen książek
(a w perspektywie również ich obniżenie). Obecne ceny są wysokie, gdyż wliczone są w nie promocje.
3. Uratowanie księgarń przed masowo ogłaszanymi upadłościami.
Księgarnie odgrywają jedną z najważniejszych, decydujących ról w promocji książki i czytelnictwa.

Polska książka potrzebuje ratunku

List otwarty do Pani Premier, Pań i Panów
Senatorów oraz Posłanek i Posłów

Polska książka potrzebuje ratunku. Literaci, wydawcy i księgarze nie mają siły politycznej porównywalnej z górnikami. Zapewne dlatego apele ludzi tworzących książki pozostają bez echa od lat. Nie prosimy o dotacje z budżetu państwa, nie prosimy o umorzenie długów w ZUS, czy w Urzędach Skarbowych. Prosimy jedynie o uchwalenie przyjaznych dla książki przepisów, podobnych do tych obowiązujących w wielu krajach Europy od roku 1981.

Czy takie przepisy rozwiążą wszystkie problemy? Nie, ale doświadczenia Francji, Niemiec, Włoch, czy Holandii wskazują, że mogą być bardzo ważnym narzędziem pozwalającym spowalniać negatywne zjawiska niszczące piśmiennictwo i czytelnictwo. Naszą wspólną intencją jest powstrzymanie stałego spadku sprzedaży i czytelnictwa książek w Polsce. Nowa regulacja ma zapewnić czytelnikom możliwość dostępu do szerokiej listy tytułów, bez filtrów narzucanych przez politykę zakupową globalnych dystrybutorów książek.

Przygotowując propozycję projektu ustawy o jednolitej cenie książki, skorzystaliśmy z doświadczeń europejskich. Proponowane rozwiązania stanowią próbę pogodzenia różnych interesów wszystkich stron zaangażowanych w proces powstawania, produkcji i dystrybucji książek na polskim rynku. Projekt nakłada na wydawców i importerów obowiązek ustalenia — na okres 12 miesięcy — jednolitej ceny książki przed wprowadzeniem jej do obrotu. Wzorem regulacji europejskich przewidziano możliwość odstępstwa od ustalonej ceny jednolitej oraz rabaty dla bibliotek, instytucji kultury i placówek oświatowych. Przy zakupach na targach przewidziano stosowanie upustów. Szczegółowe rozwiązania powinny stać się wynikiem prac Parlamentu. Ale projekt wstępny jest już gotowy. Prace można zacząć choćby jutro.

Apelujemy do Pani Premier i Parlamentarzystów — do końca kadencji tego Parlamentu pozostało nieco ponad rok. To bardzo dużo czasu. Każdy kolejny miesiąc bez postulowanej przez nas ustawy oznacza dalszą destrukcję polskiego rynku książki. Ze stratą dla nas wszystkich. Języki we współczesnym świecie trwają dzięki słowu pisanemu. Książka jest nadal jego głównym nośnikiem. A czytanie — najważniejszą kulturową kompetencją współczesnego człowieka. Dlatego apelujemy — podejmijcie niezwłocznie prace nad ustawą o jednolitej cenie książki, uchwalcie ją jak najszybciej.

Warszawa, 13 października 2014 r.

1Listę podpisów pod listem otwartym "Polska książka potrzebuje ratunku" zebranych w inny sposób niż poprzez formularz internetowy publikujemy obok.

2Poniżej podpisy pod listem otwartym "Polska książka potrzebuje ratunku" złożone przez Internet.
Nazwiska w kolejności składania podpisów.

  1. Ewa Borguńska, filmowiec
  2. Sandra Wilk, dziennikarz
  3. Agata Skaruz, filolog
  4. Agnieszka Szczęsna, filolog
  5. Grażyna Szarszewska, menedżer
  6. Mateusz Chmiel, psycholog
  7. Anna Kotlonek-Kowalik, wydawca
  8. Roman Gołędowski, wydawca
  9. Krzysztof Przestrzelski, wydawca, dyrektor IW PAX
  10. Ewa Pajestka-Kojder, wydawca
  11. Katarzyna Kwolek, księgarz, IKP
  12. Zbigniew Borowik, wydawca
  13. Andrzej Łada, księgarz, ekonomista
  14. Dorota Hawliczek, producent
  15. Jacek Piasecki, księgarz
  16. Maria Mińska, księgarz
  17. Tomasz Miński, księgarz
  18. Bożena Wójcik, księgarz
  19. Danuta Tryba, księgarz
  20. Jacek Żurawik, działalność gospodarcza
  21. Marcin Przasnyski, redaktor
  22. Jakub Mazurkiewicz, księgarz
  23. Mariusz Kozłowski, księgarz
  24. Aniela Topulos, były wydawca
  25. Grzegorz Kamiński, księgarz
  26. Katarzyna Radziwiłł, wydawca
  27. Anna Klejzerowicz, autorka
  28. Bartosz Szumowski, dziennikarz
  29. Mariola Zaczyńska, autorka
  30. [brak nazwiska] Bogumił, księgarz
  31. Renata Tuszyńska, bibliotekarka
  32. Lucyna Olejniczak, autorka
  33. Anna Klemens, nauczyciel
  34. Katarzyna Marczewska, tłumaczka
  35. Joanna Jung, księgowa
  36. Krystyna Czerniga, księgarz
  37. Małgorzata Kursa, autorka
  38. Andrzej Pilski, autor, astronom
  39. Sebastian Czapliński, blogger, recenzent
  40. Paweł Wiliński, autor
  41. Lucyna Kleinert, autorka
  42. Katarzyna Lubowiecka, bibliotekarz, archiwista, bloger
  43. Beata Stępień, księgarz
  44. Iwona Banach, autorka, tłumaczka
  45. Aneta Broniewska, księgowa
  46. Edyta Bakula, nauczyciel
  47. Wanda Widłak, księgarz
  48. Maja Porczyńska-Szarapa, tłumacz przysięgły jęz. niderlandzkiego
  49. Karolina Cichocka, nauczyciel
  50. Katarzyna Zapalska, nauczyciel
  51. Marta Bilewicz, pisarz
  52. Klaudia Szarzyńska, student
  53. Katarzyna Lewandowska, księgarz
  54. Dorota Krajewska-Roszyk, bankowiec i przyszła autorka
  55. Magdalena Zarębska, autorka
  56. Anna Soria, nauczyciel
  57. Bożena Grzybowska, nauczyciel
  58. Marta Grzebuła, pisarz, pielęgniarka
  59. Aleksandra Kotala, filolog polski
  60. Grażyna Koronkiewicz, autorka
  61. Marta Walczak, pracownik socjalny
  62. Krystyna Rowińska, pracownik samorządowy
  63. Iwona Mejza, autorka
  64. Radosław Hućko, student
  65. Magdalena Marków, autorka
  66. Inga Iwasiów, literaturoznawczyni
  67. Ewa Eriksson, emerytowany nauczyciel
  68. Barbara Sęk, pisarz, aktor
  69. Magdalena Zimniak, autorka
  70. Romuald Pawlak, pisarz
  71. Alicja Karpa, student
  72. Tomasz Szarszewski, kierowca
  73. Renata Kosin, autorka
  74. Andrzej Nyka, księgarz
  75. Adam Kucharski, poligraf
  76. Edyta Świętek, autor
  77. Anna Fryczkowska, autorka
  78. Eliza Leki, specjalista ds. marketingu
  79. Karol Goc, księgarz
  80. Anna Pruska, bibliotekarz
  81. Agnieszka Kościelniak, filolog polski
  82. Jacek Włodarczyk, konsultant ds. rynku książki
  83. Karolina Kancerek, księgarz
  84. Dorota Solińska, księgowa
  85. Jerzy Geisler, księgarz
  86. Iwona Witkiewicz-Geisler, księgarz
  87. Emilia Wudkiewicz-Madejczyk, księgarz, polonista
  88. Paweł Bieniek, wydawca
  89. Jacek Uchmanowicz, księgarz
  90. Ewa Berus, wydawca, Wydawnictwa Komunikacji i Łączności
  91. Kamila Tuzinkiewicz, sprzedawca
  92. Maciek Adamczyk, komik
  93. Jerzy Kozłowski, wydawca, drukarz
  94. Piotr Sender, pisarz
  95. Jakub Jedlińśki, tłumacz
  96. Maria Ulatowska, pisarka
  97. Maria Zawadzka, tłumaczka
  98. Elżbieta Czerwińska, wydawca
  99. Leszek Tomalak, projektant
  100. Emilia Skowrońska, tłumaczka
  101. Agata Ostrowska, tłumaczka
  102. Janusz Jabłoński, polonista
  103. Aleksandra Łyczkowska, księgarz
  104. Paulina Jasniak, tłumacz
  105. Katarzyna Makaruk, tłumaczka
  106. Anna Boniszewska, tłumaczka
  107. Dorota Suske, kierownik produkcji dźwięku
  108. Joanna Ciepłucha, anglistka
  109. Stefan Zielski, księgarz
  110. Zdzisław Cielesz, rencista
  111. Tadeusz Deptuła, wydawca
  112. Natalia Gałązka, tłumacz języka hiszpańskiego i francuskiego
  113. Katarzyna Panfil, filolog
  114. Edyta Wiśniewska, specjalista ds. promocji
  115. Joanna Posiłek, trener wewnętrzny
  116. Maria Braun-Zacharow, nauczyciel, redaktor
  117. Zbigniew Czerwiński, wydawca
  118. Jadwiga Klapiak, nauczyciel 
  119. Ewelina Latoszek, księgowa
  120. Dominika Walkowicz, pracownik wydawnictwa
  121. Anna Maria Mazur, tłumacz
  122. Natalia Wiśniewska, tłumaczka
  123. Klementyna Suchanow, pisarka
  124. Elżbieta Wasiuczyńska, ilustratorka
  125. Stanisław Pisarek, wydawca
  126. Paulina Mańka, redaktor
  127. Anna Szostek, ilustratorka
  128. Zbigniew Garwacki, wydawca
  129. Zofia Karaszewska, biblioteki osobiste
  130. Piotr Jędrzejak, projektant
  131. Izabela Skaruz, student
  132. Natalia Straszak, bibliotekarz, księgarz
  133. Jerzy Wyczesany, księgarz
  134. Katarzyna Żarnowska, tłumacz
  135. Katarzyna Czarnecka, dziennikarz
  136. Jerzy Okuniewski, prezes Książnicy Polskiej z Olsztyna
  137. Jerzy Sosnowski, autor, dziennikarz radiowy
  138. Dawid Kozek, pracownik Hurtowni Ateneum
  139. Justyna Czechowska, tłumaczka
  140. Krzysztof Umiński, tłumacz
  141. Anna Piękoś, księgarz
  142. Wojciech Robak, referent administracyjno-biurowy
  143. Joanna Rydzowska, księgarz
  144. Tomasz Szczepański, właściciel firmy
  145. Martyna Szczepańska, właścicielka firmy
  146. Marta Butryn, specjalista ds. zarządzania
  147. Kazimierz Merklejn, księgarz
  148. Kazimierz Leki, księgarz
  149. Kamila Bądkowska-Bagińska, księgarz
  150. Beata Kołodziej, bibliotekarz, księgarz
  151. Joanna Klimaszewska, rysowniczka
  152. Wojciech Zieliński, księgarz
  153. Michał Kowalik, księgarz
  154. Tadeusz Adamczak, wydawca, autor
  155. Jan Zych, księgarz
  156. Zbigniew Opiela, ekonomista, księgarz
  157. Grzegorz Przeliorz, Wydawnictwo Szaron, właściciel
  158. Maria Laura Jędrzejowska, tłumaczka
  159. Maciej Bobula, nauczyciel, pisarz
  160. Krzysztof Botor, przedsiębiorca
  161. Tomasz Chmielarz, księgarz
  162. Jolanta Bafia, przedstawiciel handlowy
  163. Magdalena Kisiel, księgarz
  164. Mariusz Kijowski, księgarz, informatyk
  165. Tomasz Sobieraj, księgarz
  166. Kamila Wyroślak, fotograf
  167. Robert Kobus, przedsiębiorca
  168. Joanna Towarek, księgarz
  169. Monika Kowalska-Kobus, księgarz
  170. Tomasz Szponder, wydawca
  171. Przemek Kowalik, pracownik księgarni Legolas.pl
  172. Andrzej Marek, nauczyciel, księgarz
  173. Halina Opydo, pracownik Hurtowni Książek Ateneum
  174. Joanna Kosek, pracownik Hurtowni Książek Ateneum
  175. [brak nazwiska] przedstawiciel Księgarni Klimczok B-B
  176. Teresa Ułanowicz, księgarz
  177. Karolina Dul, sprzedawca w księgarni
  178. Tomasz Marek, prawnik
  179. Łukasz Bernaś, manager
  180. Katarzyna Sroczyńska, redaktorka
  181. Anna Gąsłowska, pracownik Hurtowni Książek Ateneum
  182. Sławomir Szymula, jeszcze księgarz
  183. Teresa Wachniewska, księgarz
  184. Joanna Szperłak, pracownik Hurtowni Książek Ateneum
  185. Roman Szpakowski, wydawca, prezes Stowarzyszenia Wydawców Katolickich
  186. Halina Nodzyńska, wydawca
  187. Tomasz Woźniak, księgarz
  188. Natalia Kogut, pracownik Hurtowni Książek Ateneum
  189. Teresa Wachniewska, księgarz
  190. Anna Chorążewicz, studentka
  191. Barbara Potoczna, księgarz
  192. Danuta Tańska, księgarz
  193. Bartłomiej Wiacek, właściciel firmy
  194. Rafał Rybiński, pracownik Hurtowni Książek REMA
  195. Jowita Pruchnicka, księgarz
  196. Kornel Ostraszewski, pracownik Hurtowni Książek REMA
  197. Anna Kochnowicz-Kann, autorka, reżyser
  198. Ewa Chuchulska, pracownica księgarni
  199. Michał Jawura, antykwariusz i pisarz
  200. Sabina Lasoń, księgarz
  201. Małgorzata Tomczak, księgarz
  202. Olga Orzeł Wargskog, redaktor w wydawnictwie książkowym
  203. Paulina Szumilas, antykwariusz i muzyk
  204. Ewa Kilińska, bibliotekarz
  205. Urszula Kamińska, księgarz
  206. Witold Kubacki, księgarz
  207. Monika Turzańska, księgarz
  208. Olga Woszczak, księgarz
  209. Zbigniew Szewczyk, wydawca - właściciel
  210. Remigiusz Weiss, księgarz
  211. Anna Bielenica, sprzedawca
  212. Justyna Jannasz, specjalista ds. marketingu
  213. Maciej Rogowski, pracownik hurtowni firma REMA
  214. Jan Wypijewski, pracownik Hurtowni Książek REMA
  215. Piotr Romanowski, właściciel
  216. Paweł Bielenica, księgarz
  217. Bożena Bańkowska, księgarz
  218. Adam Widmański, były prezes i współwłaściciel Wydawnictwa W.A.B.
  219. Katarzyna Legowska, księgarz
  220. Andrzej Lisiecki, księgarz
  221. Daria Oleszko, filolog języka rosyjskiego
  222. Marta Szelichowska-Kiziniewicz, wydawca
  223. Józef Oleszko, księgarz
  224. Kamila Lisiecka, właściciel firmy
  225. Paweł Ziarko, pracownik biurowy
  226. Martyna Gajko, kosmetyczka
  227. Barbara Rybałtowska, pisarka
  228. Barbara Borowska, wydawca
  229. Rafał Szymański, telemarketer Azymut
  230. Katarzyna Kocz, pracownik księgarni
  231. Ewelina Grygiel, przedsiębiorca
  232. Robert Chojnacki, wydawca
  233. Bogumiła Bogucka, księgarz
  234. Anita Blumert, księgarz
  235. Bartosz Buraczyński, urzędnik
  236. Maciej Lisak, księgarz
  237. Małgorzata Rzyman, księgarz
  238. Andżelika Koloska, sprzedawca
  239. Dorota Rola, przedsiębiorca
  240. Zuzanna Świątek, studentka
  241. Mateusz Towarek, księgarz
  242. Barbara Grabowska-Hryciuk, bibliotekarz
  243. Zbigniew Rzyman, mechanik - czytelnik
  244. [brak nazwiska] Przedstawiciel Księgarni REDNOSE
  245. Elżbieta Witała, księgarz
  246. Jerzy Sawicki, księgarz
  247. Maciej Miczek, koordynator przedstawicieli handlowych, Hurtownia Ateneum
  248. Ewa Palkowska, pracownik Wydawnictwa Czarna Owca
  249. Jadwiga Sobol, księgarz
  250. Krzysztof Doroszewski, wydawca - właściciel
  251. Honorata Sawicka, emeryt (były księgarz)
  252. Dorota Noworolnik-Zuzańska, księgarz
  253. Dominika Dmochowska, redaktor
  254. Joanna Wawrzyńczak-Urbanek, redaktor
  255. Wojciech Bieniek, księgarz
  256. Anita Bieniek, księgarz
  257. Maria Ambroziak, księgarz
  258. Jacek Walkowicz, księgarz
  259. Patrycja Żurek, redaktor
  260. Małgorzata Niewinowska, przedsiębiorca, księgarz
  261. Anna Miecznikowska, księgarz
  262. Edyta Kosela, księgarz
  263. Grzegorz Puda, pisarz
  264. Elżbieta Brzozowska, wydawca
  265. Małgorzata Niedźwiecka, księgarz
  266. Barbara Kruszy, księgarz
  267. Waldemar Babiński, przedsiębiorca
  268. Karolina Smarul, fotograf
  269. Andrzej Niewiarowski, wydawca
  270. Małgorzata Ludwiczak, pracownik Hurtowni Książek REMA
  271. Magdalena Magiera, studentka
  272. Mirosław Majchrzak, księgarz
  273. Magdalena Daśko, studentka
  274. Agnieszka Szymczyk, księgarz
  275. Szymon Kropkowski, przedsiębiorca
  276. [brak nazwiska] przedstawiciel Księgarni RATUSZOWA
  277. Irena Janska, inż. chemik, księgarz
  278. Witold M. Pietrzykowski, księgarz dorabiający jako informatyk
  279. Agnieszka Kulińska, księgowa
  280. Mirosław Nawrocki, administrator IT REMA
  281. Radosław Wilk, księgarz
  282. Przemysław Oleksiński, księgarz
  283. Bogusława Mazurek, nauczyciel bibliotekarz
  284. Łukasz Żurek, student
  285. Dariusz Kwaśniewski, księgarz, właściciel księgarni Polbooks, Glasgow
  286. Aleksandra Górska, tłumacz
  287. Mariusz Czub, działalność własna
  288. Krystyna Szkutnik, antykwariusz
  289. Janusz Szkutnik, antykwariusz, wydawca
  290. Ewa Rakowska, pracownik hurtowni książek Rema
  291. Sławomir Stelmaszczyk, księgarz, a jak długo jeszcze?
  292. Aleksandra Woźniak, bibliotekarka
  293. Jagoda Ratajczak, tłumacz
  294. Iwona Koszczyńska, księgarz
  295. Bronisław Kledzik, wydawca
  296. Adam Dzik, monter - elektryk
  297. Magdalena Frątczak-Rusinowska, wydawca, Grupa Wydawnicza BOOKMARK
  298. Robert Kryszczuk, przedsiębiorca
  299. Przemysław Kozak, księgarz
  300. Emil Pietras, student
  301. Izabela Skorupka, projektantka wnętrz
  302. Michał Nogaś, dziennikarz, autor audycji o książkach w Programie 3 PR
  303. Zbigniew Milewski, przedsiębiorca
  304. Malwina Wierzbińska, People PR Generalist
  305. [brak nazwiska] Łukasz, Burda NG
  306. Danuta Gamalczyk, księgarz
  307. Krzysztof Klejzerowicz, grafik
  308. Piotr Śmietanka, redaktor
  309. Hanna Koźmińska, redaktor
  310. Dorota Głażewska, wydawczyni
  311. Iwona Rucińska, pracownik Hurtowni Książek REMA
  312. Jarosław Wierny, wydawca
  313. Agnieszka Czarnecka, technik księgarz
  314. Marek Turlej, księgarz
  315. Wiesława Hudyka, technik ekonomista
  316. Bernardeta Bedzyk, księgarz
  317. Konrad Godlewski, logistyk, autor
  318. Anna Zgierun-Łacina, autorka
  319. Krzysztof Zebal, nauczyciel
  320. Jadwiga Tyrcz, księgarz
  321. Katarzyna Kurosad, księgarz
  322. Maria Sobańska, nauczyciel 
  323. Mariusz Zielke, autor
  324. Krzysztof Wiecierzycki, nauczyciel
  325. Oskar Tracz, księgarz
  326. Justyna Gawęda, księgarz 
  327. Marta Motyl, autorka, krytyczka sztuki
  328. Halina Orzechowska, księgarz, polonistka
  329. Joanna Komar, księgarz
  330. Michał Stefański, literaturoznawca, redaktor naczelny Oficyny 21
  331. Marek Cegieła, tłumacz
  332. Tadeusz Bartoś, wykładowca akademicki
  333. Elżbieta Zembrzuska, inż. transportu
  334. Tomasz Janeta, PH OSDW Azymut
  335. Aleksandra Wilczewska, sprzedawca
  336. Jan Akielaszek, wydawca, dziennikarz
  337. Ryszard Kościesza, księgarz
  338. Teresa Ryś, nauczyciel
  339. Ewelina Opiela, kosmetyczka
  340. Vincent V. Severski, autor
  341. Joanna Marszałek, tłumaczka
  342. Grzegorz Landsman, finansista
  343. Tomasz Chwałek, tłumacz literatury
  344. Piotr Wacławik, wydawca
  345. Dominika Kołodziej, student
  346. Anita Czupryn, dziennikarka
  347. Jerzy Kowalski-Glikman, wykładowca akademicki
  348. Andrzej Krocz, księgarz
  349. Agnieszka Suchowierska, autorka
  350. Andrzej Kromka, księgarz
  351. Hubert Klorek, elektronik
  352. Katarzyna Miszczuk, doradca zawodowy
  353. Bogumił Grabowski, księgarz
  354. Andrzej Kret, nieruchomości
  355. Magdalena Adaszewska, autorka, dziennikarka
  356. Dominik Sowa, czytelnik
  357. Tomasz Surdykowski, tłumacz
  358. Małgorzata Staniewicz, wydawca
  359. Dorota Kowalska, księgarz
  360. Zbigniew Dmitroca, pisarz i tłumacz
  361. Piotr Kawulok, doktorant, tłumacz
  362. Włodzimierz Konarski, księgarz
  363. Paweł Podmiotko, tłumacz
  364. Agnieszka Piwecka, student
  365. Grzegorz Kwiatkowski, technik
  366. Wojciech Szmigielski, księgarz, grafik komputerowy
  367. Grzegorz Gortat, autor
  368. Waldemar Różycki, księgarz
  369. Marek Kazmierski, autor, tłumacz, wydawca, redaktor
  370. Izabela Jung-Wolska, autor
  371. Mariusz Matusiak, księgarz
  372. Wioleta Chlebny, księgowość
  373. Jagoda Rychter, uczeń
  374. Anastazja Natkańska, księgarz
  375. Roman Książek, redaktor
  376. Dorota Spyrka, tłumacz
  377. Rafał Stefaniak, czytelnik
  378. Ewa Maria Rostek, autorka, wydawca
  379. Dorota Jabłońska, nauczyciel
  380. Łukasz Zalewski, student
  381. Ewelina Faron, księgowa
  382. Agnieszka Białecka, księgarz
  383. Edyta Danielewicz, tech. chemik, księgarz
  384. Magdalena Ciba, psycholog, politolog
  385. Piotr Białecki, przedsiębiorca
  386. Artur Gdula, konsultant ds. sprzedaży
  387. Kamila Pawluś, autor
  388. Kamila Pokój, księgarz, dziennikarz, tłumacz
  389. Aleksandra Lenort, nauczyciel języków obcych
  390. Grzegorz Kasdepke, pisarz
  391. Wojciech Geisler, uczeń liceum
  392. Krzysztof Bartkowiak, księgarz
  393. Dorota Duszyńska, tłumaczka
  394. Robert Zaręba, autor, księgarz
  395. Joanna Marchwińska, technik
  396. Hanna Samson, pisarka
  397. Barbara Kucharczyk, technik ekonomista, księgarz
  398. Agnieszka Kalata, asystent ds. wydawniczych
  399. Marta Zaborowska, autor
  400. Urszula Szumarska, księgowa, teolog
  401. Krzysztof Kędra, księgarz
  402. Łukasz Góralski, tłumacz
  403. Małgorzata Koc, nauczycielka
  404. Anna Żochowska, nauczyciel
  405. Marta Karczyńska, pielęgniarka
  406. dr Emilia Kledzik, literaturoznawczyni, tłumaczka
  407. Krzysztof Kreskowiak, księgarz
  408. Wojciech Eichelberger, psycholog
  409. Dagmara Gorczyńska, redaktor
  410. Jacek Matecki, wolny
  411. Krzysztof Siemieński, czytelnik
  412. Iwona Terlikowska, psycholog
  413. Lucjan Wypych, właściciel Hurtowni Książek Super Siódemka
  414. Dominika Bartoń, czytelniczka
  415. Katarzyna Molska-Daniluk, księgarz
  416. Piotr Marciszuk, wydawca
  417. Filip Mularczyk, inżynier
  418. Grzegorz Rymski, koordynator handlowy
  419. Aleksandra Pastwa, studentka
  420. Iwona Badowska, tłumacz literatury
  421. Maciej Rolecki, czytam książki
  422. Adam Garstka, programista
  423. Marian Piasecki, księgarz
  424. Klaudia Kardynał, biolog, doktorant
  425. Małgorzata Karolina Piekarska, pisarka, dziennikarka
  426. Krystyna Kitzman, czytam książki
  427. Przemysław Rup, prawnik
  428. Grzegorz Giżewski, księgarz, dystrybutor wydawnictw, właściciel firmy SPEK
  429. Manula Kalicka, pisarka, dziennikarka
  430. Tomasz Kwiatkowski, księgarz
  431. Jacek Skowroński, pisarz
  432. Łukasz Rączka, księgarz
  433. Anna Łęcka, pedagog nauczyciel
  434. Hanna Cygler, autorka
  435. Ewa Moskal, pedagog
  436. Tomasz Zahuta, księgarz
  437. Urszula Zuberek, psycholog
  438. Grażyna Kopacka, technik księgarz
  439. Kasia Hordyniec, tłumacz
  440. Agnieszka Rękawek-Cecot, pielęgniarka
  441. Aleksander Makowski, autor
  442. Helena Cira, księgarz
  443. Władysław Zdanowicz, księgarz - pisarz - wydawca
  444. Ilona Mazurek, księgarz
  445. Eleonora Matuszczak, księgarz
  446. Tomasz Rogodziński, kierownik budowy
  447. Andreas Kalisoras, manager
  448. Rajmund Musiał, księgarz 
  449. Renata Górska, autorka
  450. Joanna Folwarczna, informatyk
  451. Sylwia Maj, sprzedawca
  452. Barbara Siczek, technik handlowiec
  453. Małgorzata Niwa, księgarz
  454. Agnieszka Lingas-Łoniewska, autorka
  455. Jolanta Pihulak, księgarz
  456. Paulina Biernacka, inżynier budowlany
  457. Jacek Nowosielski, nauczyciel
  458. Roman Kühl, grafik, interactive media developer
  459. Jerzy Kazimierczak, wolny
  460. Marcin Pałasz, pisarz
  461. Karolina Wilczyńska, autorka
  462. Ewa Ciach, sprzedawca
  463. Kamila Znój, studentka, czytelniczka
  464. Aleksandra Dziurka, gospodyni domowa!
  465. Patryk Winsko, uczeń
  466. Monika Wrona, czytelnik
  467. Katarzyna Pokarowska, przedsiębiorca
  468. Rafał Czerniga, księgarz
  469. Małgorzata Warda, autorka
  470. Dorota Partyka, historyk, redaktor, autorka blogu Czytelnicze Zacisze
  471. Katarzyna Zembrowska, recenzentka, czytelniczka
  472. Magdalena Frączek, lektor
  473. Mariusz Mączka, właściciel księgarni
  474. [brak imienia] Ciesielska, bibliotekarz
  475. Izabela Wolińska, prezes stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno Społeczne
  476. Mateusz Marcin Lemgerg, autor
  477. Barbara Pysz, konsultant ds. sprzedaży
  478. Filip Topczewski, prezes wydawnictwa SFINKS
  479. Anna Czapla, przedstawiciel handlowy
  480. Adrianna Rosczyk, uczeń
  481. Monika Gajowy, uczeń, czytelnik
  482. Małgorzata Dolczewska, księgarz
  483. Maria Ulatowska, autorka
  484. Jan Semmler, przedsiębiorca
  485. Anna Stępień, grafik
  486. Sylwia Roczek, student
  487. Krzysztof Kamiński, pracownik e-commerce
  488. Marcin Lubowiecki, kierownik działu E-Commerce
  489. Aleksandra Komorniczak, studentka
  490. Jolanta Wierzbicka, technik ekonomista
  491. Piotr Kępski, psycholog
  492. Mariola Jarocka, autorka
  493. Aneta Kopera, konsultant
  494. Katarzyna Bonda, pisarka
  495. Dagmara Lińska, lektor języka angielskiego, tłumacz
  496. Bogumiła Sobiczewska, przedsiębiorca
  497. Janusz Sołtys, księgarz
  498. Beata Andrzejczuk, pisarka
  499. Wojciech Neumann, przedsiębiorca
  500. Lech Witkowski, nauczyciel akademicki
  501. Zbigniew Zawół, księgarz
  502. Anna Wiśniewska, bibliotekarz
  503. Paweł Sobczyk, księgarz
  504. Dariusz Solnica, księgarz
  505. Małgorzata Praczyk, nauczyciel
  506. Piotr Nowak, student
  507. Sylwia Tomasik, bibliotekarz
  508. Teresa Księżyk, bibliotekarz
  509. Milena Ciekot, handlowiec
  510. Rafał Kieca, absolwent INPiDz UŚ w Katowicach, Instytutu Zarządzania UŚ w Katowicach i MBA na WSB-NLU Nowy Sącz
  511. Ireneusz Korpyś, redaktor
  512. Magdalena Molus, kierownik biura w Wydawnictwie Sfinks
  513. Patrycja Szulc, redaktor naczelna
  514. Józefina Kępa, korektorka
  515. Michał Wróbel, handlowiec
  516. Marcin Brykczyński, autor
  517. Anna Wilczek, matematyk
  518. Małgorzata Będkowska, księgarz
  519. Kazimierz Gryguć, student
  520. Janusz Grzywacz, muzyk
  521. Justyna Kardasz, wydawca
  522. Zofia Fiałkiewicz, socjolog
  523. Piotr Sztajnert, bez zawodu
  524. Dorota Kowalska, dziennikarz
  525. Magdalena Celeban, pedagog
  526. Katarzyna Majewska, architekt
  527. Maciej Lacelt, student
  528. Joanna Radwan, studentka
  529. Izabela Zbytniewska-Zagrodnik, specjalista administracyjno-organizacyjny
  530. Magda Obalska, niespełniona artystka
  531. Weronika Błaszczyk, uczennica
  532. Jadwiga Nielipińska, kierownik oferty w Plus dla Firm
  533. Katarzyna Głów, studentka
  534. Monika Helak, studentka
  535. Paweł Kubicz, księgarz
  536. Karina Konopka, chemik
  537. Hanna Jabłońska, księgarz
  538. Jacek Grzywna, księgarz
  539. Małgorzata Czub, nauczyciel
  540. Monika Grzywna, księgarz
  541. Iza Michalewicz, reporterka
  542. Daniel Flis, księgarz
  543. Ewa Płaziuk, nauczyciel
  544. Barbara Głuch, redaktorka
  545. Anna Prucnal, technik ochrony środowiska
  546. Jerzy Danilewicz, autor
  547. Maria Ekier, ilustratorka
  548. Karolina Kubera, student
  549. Alicja Dobrowolska, księgarz
  550. Weronika Sroga, uczennica
  551. Agnieszka Kotlenga, nauczyciel
  552. Justyna Frankowska, wolny
  553. Dominika Rutkowska, uczennica
  554. Marta Jarmul, uczeń
  555. Renata Klamerus, farmaceuta
  556. Kinga Krzeszowiec, pracownik umysłowy
  557. Maciej Turek, student
  558. Grażyna Romanowska, bibliotekarz
  559. Joanna Jakubowska, bezrobotna
  560. Marcin Romanik, uczeń
  561. Natalia Formela, studentka
  562. Irena Studencka, filolog
  563. Aleksandra Mieczyńska, dziennikarz
  564. Martyna Stelmaszczyk, studentka
  565. Piotr Krasnowolski, tłumacz
  566. Justyna Stelmaszczyk, rezydent
  567. Krzysztof Grysa, nauczyciel akademicki - profesor
  568. Joanna Milik, handlowiec
  569. Joanna Niejadlik, studentka
  570. Zbigniew Grzywacz, firma prywatna
  571. Bogusław Śliwerski, nauczyciel akademicki
  572. Aneta Król, technik poligraf-introligator
  573. Agnieszka Księżyk, redaktor
  574. Stanisława Leki, emerytka
  575. Rafał Wałęka, sprzedawca marzeń
  576. Emilia Stachera, specjalista
  577. Agnieszka Antosiewicz, redaktorka
  578. Agnieszka Żechowska, kuratorka sztuki
  579. Ewa Żmijewska, nauczyciel akademicki
  580. Michał Gabriel, architekt
  581. Joanna Bednarczyk, kierownik regionalny rozwoju sprzedaży
  582. Maria Łabentowicz, polonista
  583. Sebastian Iwaniec, student
  584. Anna Lipińska, czytelniczka
  585. Weronika Ignaciuk, uczeń
  586. Liliana Swistek, tłumacz
  587. Beata Kumanowska, tłumacz
  588. Wojciech Adamczyk, reżyser
  589. Rafael Wachelka, programista
  590. Iwona Smól, filolog
  591. Agnieszka Stańczak, studentka
  592. Krzysztof Synowski, czytelnik
  593. Adam Aduszkiewicz, prezes zarządu FRDL
  594. Krystian Kulesza, uczeń
  595. Agnieszka Karpińska, mgr farmacji
  596. Joanna Sosnowska, nauczyciel
  597. Adrian Opiłka, handlowiec
  598. Dominika Żukowska, Poławiacze Pereł (wydawczyni)
  599. Tomasz Zawiliński, pracownik kultury 
  600. Anna Sulińska, socjolog
  601. Agnieszka Marzec, pedagog
  602. Zbigniew Kropkowski, księgarz
  603. Robert Jasiak, dostawca pizzy
  604. Klaudia Małecka, ekonomista
  605. Elżbieta Śnieżkowska-Bielak, pisarz
  606. Joanna Lewandowska, filolog
  607. Mirosław Partyka, informatyk
  608. Magdalena Wielgus, kierownik produkcji
  609. Anna Arczyńska, księgarz
  610. Magdalena Wanat, student, grafik
  611. Katarzyna Gloger, bibliotekarka
  612. Maja Biernacka, studentka
  613. Teresa Kłos-Zakrzewicz, ekonomista
  614. Mirosław Partyka, informatyk
  615. Marzanna Wójtowicz, księgarz
  616. Monika Natkańska, czytelnik
  617. Magdalena Szczepaniak-Krupowska, architekt
  618. Jadwiga Motyl, gospodyni domowa
  619. Iwona Maj-Zuterek, redaktor
  620. Zuzanna Przychoda, monter
  621. Leszek Szewczyk, księgarz
  622. Anna Czyrny, główny księgowy
  623. Kamila Biniarz, księgarz
  624. Sylwia Sierko, nauczyciel
  625. Zuzanna Bartoszek, autorka
  626. Agnieszka Meyer, tłumacz
  627. Lena Koźlik, lekarz
  628. Marzena Parys, kelnerka
  629. Halina Pisarek, nauczycielka
  630. Małgorzata Lewińska, aktorka
  631. Wojciech Cesarz, autor
  632. Ewelina Sawicka, pracownik samorządowy
  633. Joanna Osucha [brak zawodu]
  634. Martyna Sitniewska, studentka
  635. Paula Jas, kierownik sklepu
  636. Sylwia Janik, ekonomista
  637. Bartosz Jończyk, uczeń
  638. Paweł Kłak, księgarz
  639. Wojciech Mikołajewski, księgarz
  640. Małgorzata Derwich, dziennikarz
  641. Małgorzata Bieńkowska, nauczyciel
  642. Urszula Grzegorczyk-Dudzińska, germanistka
  643. [brak nazwiska] Przedstawiciel Biblioteki im. K.I. Gałczyńskiego w Sokołowie Podlaskim
  644. Krystyna Spychała, inżynier
  645. Kamila Seweryńska, księgowa
  646. Hanna Lecyk, bibliotekarz
  647. Marta Kurpas, studentka, freelancerka
  648. Katarzyna Nazarczuk, finansista
  649. Magdalena Niedźwiedzka, filolog polski
  650. Monika Rosa-Olejniczak, nauczycielka
  651. Stanisława Antoł, handlowiec
  652. Mariusz Maj, pracownik samorządowy
  653. Agnieszka Zajęcka, księgarz
  654. Marta Noga, studentka
  655. Andrzej Zbrozek, lektor
  656. Justyna Ratajska, studentka
  657. Zofia Szarota, nauczyciel akademicki, naukowiec
  658. Anna Przesmycka-Krysiak, nauczyciel
  659. Łukasz Pszczółkowski, czytelnik, recenzent
  660. Grażyna Kowalik, emerytka
  661. Grzegorz Świętek, robi co umie
  662. Karol Chojnacki, handlowiec
  663. Magdalena Kamolla, korektorka
  664. Iwona Olechowska, psycholog
  665. Barbara Kłębik, uczeń
  666. Mirosław Skaruz, specjalista ds. bhp
  667. Sabina Waszut, autorka
  668. Katarzyna Beck, księgarz
  669. Joanna Mendocha, księgarz
  670. Kinga Kontek, koordynator projektów
  671. Danuta Schmidtko, księgarz
  672. Tomasz Kocoń, student
  673. Wojciech Zieliński, student, informatyk
  674. Zofia Reinbacher, księgarnia
  675. Joanna Markowska, księgarz
  676. Aleksandra Andrzejewska, student
  677. Monika Biaduń, redaktorka
  678. Jolanta Maćkowicz, pracownik naukowo-dydaktyczny
  679. Monika Wojnowska, wolny
  680. Klaudia Szymańska, uczennica
  681. Ewa Woźniak, chemik
  682. Anna Kempisty, architekt
  683. Wojciech Gustowski, wydawca
  684. Natalia Szpak, księgowa
  685. Aleksandra Czyż, filolog
  686. Krystyna Góra, księgarz
  687. Olga Matecka, student
  688. Marta Krzywdziska, pomoc nauczyciela
  689. Ludwik Akus, pracownik fizyczny
  690. Karolina Akus, terapeuta
  691. Monika Wyszogrodzka, logopeda
  692. Urszula Kuzińska, pracownik naukowy
  693. Agata Husarz, nauczyciel
  694. Jerzy Mechliński, księgarz, przewodniczący Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Księgarzy
  695. Zbigniew Zawadzki, agent literacki
  696. Barbara Iskra Kozińska, autorka 5 powieści
  697. Agnieszka Jaśkiewicz, studentka
  698. Elżbieta Sobkowiak, psychoterapeuta
  699. Magdalena Frąszczak, b/z
  700. Małgorzata Nowilowska, uczeń
  701. Iwona Wądołowska, bibliotekarka
  702. Karolina Olek, specjalista ds. relacji z klientem
  703. Michał Łuka, logistyk
  704. Barbara Żak, księgarz
  705. Małgorzata Kałuska, lektor języka angielskiego
  706. Grażyna Mainka, sprzedawca
  707. Karolina Wiśniewska, pedagog
  708. Krzysztof Renda, księgarz
  709. Maciej Gierszewski [brak zawodu]
  710. Marek Cichocki, geodeta
  711. Agnieszka Kowaluk, tłumaczka, autorka
  712. Małgorzata Azembska, dziennikarka, grafik, PR-owiec
  713. Jarosław Paech, księgarz
  714. Emil Miszkowicz-Adamowicz, księgarz
  715. Grzegorz Dirska, właściciel księgarni
  716. Aleksandra Dobrowolska, księgowa
  717. Jolanta Stankiewicz, księgarz
  718. Ewa Święcicka, przedsiębiorca
  719. Danuta Szymkowska, emerytka
  720. Stefan Szczepłek, dziennikarz
  721. Agnieszka Warnke, dziennikarz
  722. Katarzyna Kubicka, menedżer
  723. Sławomir Pacek, informatyk
  724. Mirosław Adamczyk, antykwariusz
  725. Maria Burzyńska, księgarz
  726. Adam Mirowicz, księgarz
  727. Zofia Pisarska, emeryt
  728. Agnieszka Leszczyńska, miłośniczka książek
  729. Olaf Szymanowski, prezes
  730. Anita Kolwat, handlowiec
  731. Karolina Stańczak, handlowiec
  732. Anna Łaniewska, aktor
  733. Karolina Wargocka-Kusz, czytelniczka
  734. Dorota Folga Januszewska, historyk sztuki, krytyk, muzeolog, prezydent ICOM Poland
  735. Mirosław Bieda, księgarz
  736. Jakub Włodarz, technik ortopedii
  737. Patrycja Czyż, księgarz
  738. Jeremiasz Przeradowski, teolog
  739. Maciej Stepniak, budowlaniec
  740. Karolina Zakrzewska, nauczyciel
  741. Marta Bejnar-Bejnarowicz, architekt
  742. Kamila Tyszka, emerytka
  743. Anna Badyoczek, nie pracuje
  744. Danuta Nowakowska, pracownik administracji
  745. Bogdan Horodyski, kartograf
  746. Karolina Matoga, redaktor
  747. Rafał Kańkowski, bibliotekarz
  748. Michał Wende, student
  749. Krzysztof Machowicz, księgarz
  750. Marian Celiński, pracownik administracji
  751. Henryk Juniewicz, nauczyciel akademicki
  752. Edyta Tomczuk, bibliotekarz
  753. Michał Kacperski, specjalista ds. technologii informatycznych
  754. Monika Sienkiewicz, nauczyciel, dyrektor Szkoły Polskiej w Reykjaviku
  755. Anna Kokocińska, bibliotekarz
  756. Bożena Mrozowska, bibliotekarz
  757. Andrzej Rybiński, kustosz
  758. Jakub Wojciechowski, artysta malarz
  759. Patryk Sobieszczak, student
  760. Donata Przychocka, księgarz
  761. Elżbieta Hajder, księgarz
  762. Kamila Sobieszczak, bibliotekarz
  763. Dominik Filipczuk, informatyk
  764. Mieczysław Łuka, księgarz
  765. Łukasz Miłkowski, inżynier
  766. Anna Uścińska, bibliotekarz
  767. Krzysztof Flażyński, historyk-archiwista
  768. Grzegorz Gawrysiak, historyk-archiwista
  769. Joanna Miściorak, bibliotekarz
  770. Małgorzata Fijas, bibliotekarz
  771. Bogumiła Korbuszewska, bibliotekarz
  772. Teresa Erdmann, wolny
  773. Tomasz Kudelski, student
  774. Ewa Gieras, instruktor kult.
  775. Stefania Filek, księgarz
  776. Krzysztof Sawicki, księgarz
  777. Wanda Wojtczak, księgarz
  778. Ryszard Wojczek, ekonomista
  779. Zbigniew Kaletka, chemik
  780. Maria Wojczek, księgarz
  781. Greta Rogucka, bibliotekarz
  782. Bogdan Szymanik, wydawca-księgarz
  783. Izabela Gajda, bibliotekarz
  784. Witold Adamczak, księgarz
  785. Anna Lisowska, nauczyciel przedszkola
  786. Halina-Elżbieta Daszkiewicz, wielbicielka słowa pisanego
  787. Katarzyna Grygowska, nauczyciel
  788. Anna Matoga, nauczycielka
  789. Norbert Pawlus, konstruktor
  790. Iwona Kiecak, nauczyciel
  791. Marcin Kazimierczak, czytelnik
  792. Zbigniew Banasiak, inżynier
  793. Jolanta Naruszko, księgarz
  794. Zofia Gliszczyńska, właścicielka księgarni
  795. Sabina Włodarz, miłośnik książki
  796. Krzysztof Dziuba, księgarz
  797. Krzysztof Płoski, technik księgarz
  798. Małgorzata Cieślak, księgarz, kierownik księgarni
  799. Jolanta Milewska, emerytka
  800. Mateusz Ciszewski, technik mechanik
  801. Waldemar Napora, dyrektor wydawnictwa
  802. Edyta Gaszyńska, politolog
  803. Piotr Czarnecki, księgarz
  804. Barbara Blaczkowska, redaktor
  805. Paulina Halik, student
  806. Joanna Laskowska, pielęgniarka
  807. Henryk Grynberg, pisarz
  808. Kazimierz Szczygielski, księgarz
  809. Mariusz Kiełtyka, bibliotekarz
  810. Ewa Wrzesińska-Skrypko, filolog polski
  811. Ewelina Soczomska, wolny
  812. Krzysztof Pisiewicz, lekarz
  813. Krystyna Wrońska-Sawin, filolog
  814. Piotr Popkowski, księgarz
  815. Iwona Gołędziewska, księgarz
  816. Teresa Prelicz, księgarz
  817. Agata Lewandowska, pracownik biurowy
  818. Anna Koczubik, pedagog
  819. Jerzy Nizielski, technik mechanik
  820. Agnieszka Skrobacz, gospodyni domowa
  821. Sylwia Koczorowska, dietetyk
  822. Marek Maciejewski, księgarz
  823. Krzysztof Merdziński, księgarz
  824. Paulina Kopacz, student
  825. Karina Zaborowska, pracownik handlu
  826. Jolanta Błażejewska, geograf
  827. Katarzyna Preyer, księgarz
  828. Wojciech Patrzyk, księgarz
  829. Józef Góra, księgarz
  830. Roman Romanowski, historyk sztuki, księgarz
  831. Joanna Jasikowska, wolny
  832. Agnieszka Ogórek, pracownik biurowy, nauczyciel
  833. Sebastian Bartoś, księgarz
  834. Monika I. Betley, tłumaczka
  835. Ryszard Kuflewicz, nauczyciel
  836. Daniel Puczyłowski, księgarz
  837. Maciej Politowicz, grafik
  838. Maciej Boenisch, krytyk literacki
  839. Patryk Grabski, przedsiębiorca
  840. Anna Klimas, księgarz
  841. Anna Rychert, pedagog
  842. Artur Ziomek, księgarz
  843. Łukasz Zieliński, wolny zawód
  844. Tadeusz Taborowski, księgarz
  845. Marcin Ścislowski, geograf, czytelnik
  846. Alicja Klusek, księgowa
  847. Agnieszka Gajewska, nauczycielka akademicka
  848. Paulina Łosińska-Tomasik, animator kultury
  849. Ewa Wilczyńska, redaktor
  850. Joanna Mazurek, pedagog, doradca zawodowy
  851. Ewelina Lason, bloger, fotograf, specjalista od ryzyka
  852. Anna Grzegorowska, pracownik biurowy
  853. Wojciech Seńków, dziennikarz
  854. Izabela Wołoszczyk, nauczyciel
  855. Andrzej Pałka, inżynier budownictwa
  856. Julia Sikorska, specjalista ds. kadr
  857. Magdalena Ratajczka, księgowa
  858. Katarzyna Gubrynowicz, artysta grafik, fotograf
  859. Katarzyna Grzegorczyk, księgarz
  860. Adam Wajrak, dziennikarz
  861. Joanna Dębska, księgarz
  862. Dariusz Mądry, księgarz sprzedawca
  863. Jolanta Stypczyńska, wolny zawód
  864. Anna Sidorowicz-Pokrywka, ekonomista
  865. Izabela Szymczak, grafik komputerowy, autorka
  866. Patrycja Pazera, student
  867. Dorota Strumińska, nauczyciel języka angielskiego
  868. Agnieszka Karapuda, księgarz
  869. Agata Kułanowska, właściciel firmy
  870. Blanka Guca, student
  871. Kamil Bieniek, inżynier budownictwa
  872. Agata Jagiełło, tłumacz
  873. Joanna Dudek, studentka
  874. Aneta Chmielnicka-Wójcik, historyk
  875. Adam Radzikowski, wydawca, dyrektor naczelny Polskiego Wydawnictwa Muzycznego
  876. Wiesława Kwolek, księgarz
  877. Anna Kędziorek, wydawca
  878. Katarzyna Drozdowska, technik administracji
  879. Wiesława Szuba, księgarz
  880. Radosław Poleszak, handlowiec
  881. Andrzej Andrysiak, dziennikarz
  882. Katarzyna Leśniak, filolog rusycysta
  883. Bartosz Michalak, dziennikarz
  884. Tomasz Prusek, autor, dziennikarz
  885. Anna Mira-Gutkowska, księgarz
  886. Agnieszka Berdys, mama na pełny etat
  887. Grażyna Górzyńska, księgarz
  888. Łukasz Kuśnierz, wydawca
  889. Małgorzata Skowrońska, wydawca
  890. Anna Łuka, asystent zaopatrzenia i sprzedaży
  891. Monika Hałucha, redaktorka
  892. Waldemar Czarnecki, informatyk
  893. Grzegorz Borsuk, handlowiec
  894. Robert Kuc, wydawca
  895. Jarosław Matuszewski, PR manager
  896. Wojciech Widłak, autor
  897. Anna Olbrycht, mgr turystyki
  898. Ewa Kotylak, bibliotekarz
  899. Jolanta Nowak, asystentka z j. niemieckim
  900. Joanna Sobczyk, tłumacz
  901. Izabela Orda, księgarz
  902. Kamila Juszczak, nauczyciel
  903. Michał Maliszewski [brak zawodu]
  904. Agnieszka Błachut, nauczyciel
  905. Anna Gut, emerytka
  906. Joanna Ludwińska-Łojewska, właścicielka drukarni
  907. Anna Rybkowska, autorka
  908. Katarzyna Szumniak, księgarz, wydawca
  909. Ewa Szuba, nauczyciel przedmiotów zawodowych
  910. Inez Romaniec, nauczycielka
  911. Tomasz Kościów, tłumacz
  912. Monika Matuszewska-Bulińska, wolny
  913. Anita Dubaniowska, studentka
  914. Sylwia Madejska, informatyk/grafik
  915. Dorota Romanek, ochrona
  916. Ewa Milewska, księgarka
  917. Agnieszka Przybylska, księgarz
  918. Tomasz Osiński, księgarz
  919. Mariola Czerwińska-Ćwiertniewicz, animator kultury
  920. Marcin Saar, księgarz (jeszcze)
  921. Katarzyna Frączek, socjolog
  922. Marcin Juszczyk, księgarz
  923. Irena Jaworek-Spyra, księgarz
  924. Aleksandra Saar, księgarka
  925. Roman Marciniak, księgarz
  926. Jarosław Szczęsny, pedagog
  927. Wioleta Wojda, księgarka
  928. Michał Lisowski, informatyk
  929. Anna Ziembińska, nauczyciel, bibliotekarz
  930. Katarzyna Parczyńska, nauczyciel
  931. Sławomir Rybarski, chemik
  932. Grażyna Stępień, sprzedawca
  933. Ewelina Szlesicka, księgarz
  934. Karolina Szewczykowska, radca prawny
  935. Monika Zalewska, nauczyciel
  936. Agnieszka Krawczyk-Łebek, biotechnolog/technolog chemiczny
  937. Joanna Teklińska, ekonomista
  938. Angelika Kaleta, asystentka
  939. Ewa Czerniakowska, nauczyciel, księgarz
  940. Lidia Sabat, nauczyciel bibliotekarz
  941. Edyta Klik, sprzedawca
  942. Anna Korczak, nauczyciel
  943. Janina Gorowiec, sprzedawca
  944. Kama Gackowska, menedżer w branży filmowej i medialnej
  945. Irena A. Stanisławska, autorka
  946. Józef Moniuszko, księgarz
  947. Tomasz Szczechowicz, księgarz
  948. Ewa Górnicka, księgarz
  949. Monika Derkacz, mgr fizjoterapii
  950. Anna Rohde-Płotycia, marketingowiec
  951. Ewa Paradzińska, kustosz
  952. Tomasz Andruszko, księgowy
  953. Magdalena Zochniak, księgarz
  954. Krzysztof Zadros, redaktor
  955. Jacek Walczak, nauczyciel akademicki
  956. Katarzyna Kowalska, administratywistka
  957. Radosław Janczak, marketer, twórca treści internetowych
  958. Sabina Czupryńska, autorka
  959. Anna Szałapak, artystka
  960. Bogusława Potocka-Zdrzalik, nauczyciel
  961. Sandra Klimek, sprzedawca
  962. Karolina Prewęcka, autorka
  963. Maria Dąbrowska-Czoch, instruktorka jazdy konnej
  964. Agnieszka Michalska, redaktor
  965. Magdalena Grzegorek, ekonomista
  966. Karolina Danielewska, księgarz
  967. Katarzyna Grabowska, autorka
  968. Artur Świątkowski, księgarz
  969. Monika Pajor, księgarz
  970. Teresa Ewa Opoka, autorka
  971. Katarzyna Puzyńska, autorka
  972. Agnieszka Dynysiewicz, manager
  973. Patrycja Poczta, sekretarz redakcji
  974. Wojtek Gorzan, nauczyciel informatyki/informatyk
  975. Tadeusz Zysk, wydawca
  976. Joanna Lenartowicz, medioznawca
  977. Mateusz Jankowski, ekonomista
  978. Paulina Środecka, mechanik
  979. Katarzyna Łosak, biolog
  980. Wioletta Karpiak, bibliotekarz
  981. Lidia Głowacka, księgarz
  982. Karolina Okulińska, ekonomista
  983. Agata Kołakowska, autorka
  984. Kinga Kabaja, ekonomista
  985. Daniel Wyszogrodzki, tłumacz, autor
  986. Tomasz Szel, grafik komp.
  987. Iwona Tomaszewska, wydawca
  988. Agnieszka Wegner, pani domu
  989. Lidia Cwiertniewicz, inżynier zarządzania
  990. Joanna Marat, autorka
  991. Tomasz Kaczmarek, pisarz
  992. Katarzyna Zyskowska-Ignaciak, autorka
  993. Alicja Burzyńska-Broniasz, anglista
  994. Jerzy Skakun, grafik
  995. Ewa Kamińska, animator kultury
  996. Grażyna Orgońska, filolog
  997. Monika Buczek, nauczyciel bibliotekarz
  998. Bogusław Lanc, rencista
  999. Magda Stefańska, sprzedawca
  1000. Renata Matejczuk, bibliotekarz
  1001. Arkadiusz Michalczuk, księgarz
  1002. Nina Kajak, księgarz
  1003. Regina Szmal, księgarz
  1004. Andrzej Pągowski, grafik, projektant
  1005. Andrzej Gut, księgarz
  1006. Katarzyna Łosak, biolog
  1007. Monika Stolarska, księgarz
  1008. Aleksandra Węglerska, bibliotekarz
  1009. Michał Lipnicki, językoznawca
  1010. Barbara Grabowska, bibliotekarz
  1011. Paweł Orzechowski, fotograf
  1012. Natalia Maliszewska-Łabus, dziennikarz, PR
  1013. Waldemar Szill, informatyk
  1014. Arkadiusz Więch, czytelnik
  1015. Jacek Mendera, przedsiębiorca prywatny
  1016. Lidia Anna Rezler, nauczyciel
  1017. Agata Deiksler, ekonomista, księgarz
  1018. Marian Kubik, księgarz
  1019. Magdalena Kawka, autorka
  1020. Aleksandra Trzeciecka, muzealnik, autorka
  1021. Wiktor Nowotka, artysta fotografik
  1022. Angelika Fijałkowska, freelancer
  1023. Paweł Szlachetko, publicysta
  1024. Marcin Mazur, właściciel firmy
  1025. Katarzyna Szygulska, nauczyciel - bibliotekarz
  1026. Jarosław Molenda, dziennikarz, pisarz
  1027. Ela Niewiadomska, hotelarz
  1028. Alina Krzywiec, autorka
  1029. Anna Damasiewicz, grafik
  1030. Grzegorz Ćwiertniewicz, krytyk teatralny
  1031. Zofia Świegoda, księgarz
  1032. Katarzyna Kołczewska, autorka
  1033. Iwona Czarkowska, autorka, tłumaczka
  1034. Ewa Dzierżak, księgarz
  1035. Włodzimierz Jędrzejczak, dziennikarz, grafik, literat
  1036. Magdalena Żuczkowska, kosmetolog
  1037. Mikołaj Włodarczyk, redaktor
  1038. Jolanta Rycyk, ekonomistka
  1039. Anna Dudzik, redaktor
  1040. Bożena Kochman, filolog
  1041. Bartosz Łapiński, autor
  1042. Barbara Zaremba, księgarz
  1043. Krzysztof A. Zaremba, księgarz
  1044. Jacek Różański, ekonomista
  1045. Rafał Kowalski, księgarz
  1046. Dawid Grabowski, programista
  1047. Krzysztof Łoszewski, autor
  1048. Liliana Fabisińska, autorka, dziennikarka
  1049. Małgorzata Wypych, psycholog
  1050. Agnieszka Ryniec, księgarz
  1051. Krzysztof Wrzesiński, księgarz
  1052. Justyna Schmidtko, pracownik biurowy
  1053. Michał Schmidtko, informatyk
  1054. Jarosław Górski, filolog
  1055. Jarosław Jakimcio, ogrodnik
  1056. Emilia Tempska, nauczyciel
  1057. Leszek Dolczewski, księgarz
  1058. Filip Czyżewski, mechanik
  1059. Tadeusz Błażejewski, ekonomista
  1060. Aleksandra Mrozowska, logistyk
  1061. Krzysztof Szyniszewski, księgarz
  1062. Dominika Wojciechowska, archiwista
  1063. Iwona Grodzka Górnik, autor
  1064. Grzegorz Sowula, edytor
  1065. Magdalena Wieczorek, tłumaczka
  1066. Jaś Kapela, pisarz
  1067. Blanka Łyszkowska, wydawczyni
  1068. Wiesław Hernacki, księgarz/antykwariusz
  1069. Szymon Karapuda, uczeń, wielbiciel książek
  1070. Jadwiga Szczotka, fizjoterapeutka
  1071. Paulina Kiwała, nauczyciel
  1072. Wojciech Juszczak, bibliotekarz
  1073. Krzysztof Karapuda, budowlaniec
  1074. Grażyna Wojcieszko, poetka
  1075. Anna Maria Kędzierska, rolnik
  1076. Joanna Renda, nauczyciel akademicki
  1077. Dariusz Bojarczuk, wydawca
  1078. Marzena Krakowiak, opiekun wczesnoszkolny
  1079. Małgorzata Wojnarowska, nauczyciel
  1080. Jacek Ochmański, księgarz
  1081. Wioletta Czarlińska, wizażystka
  1082. Anita Łukowiak, pielęgniarka, doradca rodzinny, przedsiębiorca
  1083. Jacek Adamczak, lekarz
  1084. Magdalena Muszalska, psycholog
  1085. Monika Spławska-Murmyło, nauczycielka
  1086. Teresa Maleńczyk-Taborowska, lekarz
  1087. Anna Dziechciarz, nauczyciel
  1088. Aleksandra Barabasz-Gembczyk, lekarz
  1089. Jolanta Krawczykiewicz, instruktor teatralny
  1090. Zbigniew Taborowski, handlowiec
  1091. Natasza Szulińska, mama
  1092. Maria Kapuścińska, księgarz
  1093. Katarzyna Rabęda, nauczyciel
  1094. Katarzyna Bogusławska, recepcjonistka
  1095. Ironia Kowalska, autor
  1096. Beata Martin, księgarz
  1097. Lucyna Socha, inżynier górnik
  1098. Magdalena Górecka-Łosyk, referent ds. księgowości
  1099. Ewa Jakobek, sprzątaczka
  1100. Aneta Pudzisz, studentka
  1101. Adrian Łukaszewski, księgarz
  1102. Natalia Nawalaniec, pracownik administracyjny
  1103. Marta Śliwińska, prawnik
  1104. Marianna Rospond, student
  1105. Barbara Pastuszek, księgarz
  1106. Dorota Rożek, bibliotekarz
  1107. Katarzyna Płachta, student
  1108. Piotr Fortuna, historyk sztuki
  1109. Anna Rudnik, student
  1110. Katarzyna Dziuba, student
  1111. Elżbieta Mazanek, księgarz
  1112. Adrian Zieniewicz, maszynista
  1113. Katarzyna Gańko, redaktor językowy
  1114. Małgorzata Piasecka, studentka
  1115. Barbara Lewandowska, księgarz
  1116. Monika Kordańska, księgarz
  1117. Agnieszka Ziętarska, studentka
  1118. Piotr Orłowski, księgarz
  1119. Jerzy Szeja, nauczyciel
  1120. Kinga Gumińska, uczennica
  1121. Natalia Sukiennik, uczennica
  1122. Martyna Engeset, studentka
  1123. Anna Bińczycka, księgarz
  1124. Ilona Siwak, student
  1125. Maciej Tomaszewski, księgarz
  1126. Ewa Korejwo, student
  1127. Katarzyna Woźniak, dziennikarz
  1128. Augustyn Macieowicz, manager kultury, muzyk, producent
  1129. Emilia B. Kaczmarek, neurologopeda, trener neurofeedback
  1130. Iwona Rogacka, mól książkowy
  1131. Dorota Sikora, budowlaniec, księgarz
  1132. Dariusz Rutkowski, księgarz
  1133. Andrzej Mazanek, księgarz
  1134. Katarzyna Marchel, agent aktorski
  1135. Agnieszka Jeż-Kaflik, wydawca
  1136. Marek Olbrycht, elektryk
  1137. Dorota Nowak, wydawca
  1138. Jolanta Kuruoglu, ekonomistka
  1139. Renata Zasada, nauczyciel
  1140. Dominika Makowska, student
  1141. Mateusz Gontarczyk, student
  1142. Paweł Tokarz, księgarz
  1143. Daria Nowak, nauczyciel
  1144. Małgorzata Jańczak, plastyk
  1145. Jerzy Marcola, księgarz
  1146. Zbigniew Pietras, pracownik
  1147. Anna Kustra, studentka
  1148. Artur Jaskulski, działacz samorządowy
  1149. Danuta Prymak, nauczycielka
  1150. Bożena Bochen, nauczyciel, bibliotekarz
  1151. Izabela Bogusławska, artystka malarka
  1152. Bożenna Król, księgarz
  1153. Izabela Górnicka-Zdziech, dziennikarz, nauczyciel
  1154. Katarzyna Serafin, studentka, pisarka
  1155. Tadeusz Bałdyga, historyk
  1156. Barbara Nowacka, kanclerz Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych
  1157. Mieczysław Wiktorzak, księgarz
  1158. Marta Mróz, plastyk
  1159. Marta Spólna, nie pracuje
  1160. Irena Góral, Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
  1161. Jarosław Koszerny, sprzedawca
  1162. Leszek Kosiba, księgarz
  1163. Stefan Kotys, księgarz
  1164. Justyna Kotys, księgarz
  1165. Natalia Drozd, sprzedawca
  1166. Klaudia Eckert, studentka
  1167. Paulina Martela, redaktor
  1168. Paweł Klimczak, grafik
  1169. Witold Sułek, księgarz
  1170. Aneta Porzyńska, sprzedawca
  1171. Monika Paczyńska, sprzedawca
  1172. Jan Górski, emeryt
  1173. [brak nazwiska] Przedstawiciel pracowników Księgarni Pegaz
  1174. [brak nazwiska] Właściciel Księgarni Pegaz
  1175. Arkadiusz Komor, kierowca
  1176. Paweł Wielgus, urzędnik (były księgarz)
  1177. Maria Murzydło, księgarz
  1178. Lena Marciniak, sekretarz redakcji
  1179. Malwina Domosławska-Białek, sprzedawca
  1180. Juliusz Donajski, wydawca
  1181. Krystyna Neisch, księgarz
  1182. Anita Musioł, wydawca
  1183. Natalia Płońska, bibliotekarka
  1184. Jolanta Kowalska, nauczyciel bibliotekarz
  1185. Zbigniew Skłodowski, księgarz
  1186. Jadwiga Górska, nauczyciel, sprzedawca
  1187. Karolina Pakieła, księgarz
  1188. Aniela Gajewska, ekonomista
  1189. Wiesława Dąbrowska, księgarz
  1190. Agnieszka Soliwoda, księgarz
  1191. Grzegorz Jagosz, inżynier ochrony środowiska
  1192. Ewelina Gontarczyk, studentka
  1193. Magda Piekarska, księgowa
  1194. Sława Janek, wolny
  1195. Marcin Krasucki, księgarz
  1196. Marek Leleń, księgarz
  1197. Agnieszka Pawłusiak, pracownik hurtowni
  1198. Marcin Krasucki, księgarz, właściciel
  1199. Agnieszka Wyrzykowska, księgarz
  1200. Joanna Karolska, księgarz
  1201. Małgorzata Kotwasińska, księgarz
  1202. Krzysztof Przybył, prezes
  1203. Anna Wielądek, księgarz
  1204. Małgorzata Rękawek, księgarz
  1205. Beata Reszka, pracownik biurowy
  1206. Jacek Siekierski, energetyk
  1207. Marcin Czupryn, nauczyciel
  1208. Danuta Sroka, bibliotekarka
  1209. Magdalena Lang, historyk
  1210. Wioletta Maćkała, polonista
  1211. Joanna Kubica, redaktor
  1212. Kornelia Szała, księgarz
  1213. Bożena Gomułka, bibliotekarz
  1214. Monika Adamczewska-Konik, nauczycielka języka angielskiego, właścicielka księgarni
  1215. Bolesław Wanat, grafik
  1216. Marek J. Zalewski, publicysta
  1217. Wioletta Górska, urzędnik
  1218. Ewelina Grygiel, księgarz
  1219. Marek Zakowski, wydawca
  1220. Bogumiła Orlińska, bibliotekarz
  1221. Karolina Bocheńska, nauczyciel-bibliotekarz
  1222. Monika Kowalska, referent
  1223. Małgorzata Koprowska, bez zawodu
  1224. Beata Wojtek, księgarz
  1225. Lech Majewski, profesor, artysta grafik
  1226. Ewa Grocholska, autorka
  1227. Krystyna Mikołajska, architekt
  1228. Marek Włodarski, wydawca
  1229. Andrzej Dziurawiec, autor
  1230. Anna Jastrzębska, księgarz
  1231. Ewa Bauer, autorka
  1232. Anna Ziętek, księgarz
  1233. Izabela Pietrzyk, nauczyciel
  1234. Sylvie Derdacki, organizator wydarzeń artystycznych i edukacyjnych
  1235. Irena Matuszkiewicz, autorka
  1236. Zbigniew Lewandowski, informatyk
  1237. Robert Witon, dystrybutor książek
  1238. Katarzyna Piotrowska, technik ekonomista
  1239. Liwia Pera, psycholog
  1240. Jadwiga Czubkowska, księgarz
  1241. Wiesława Rymarczuk, psycholog
  1242. Aleksandra Czachor, student
  1243. Magdalena Sołtysiak, studentka
  1244. Alicja Kulazińska, mama
  1245. Anna Bartoszczyk, nauczyciel
  1246. Marcin Włodarz, informatyk
  1247. Ewa Matuszak, studentka
  1248. Tomasz Reppel, księgarz
  1249. Agata Reppel-Cichecka, księgarz
  1250. Lucyna Michalska, chemik
  1251. Katarzyna Samek, kierownik sklepu 
  1252. Ewa Michnowska, urzędnik
  1253. Magdalena Witon, sprzedawca książek
  1254. Anna Malinowska, nauczyciel
  1255. Roman Kotyrba, księgarz
  1256. Magda Cieślak, nauczyciel
  1257. Wanda Wietrzyńska, księgarz
  1258. Jarosław Przęczek, prawnik, tapicer, freelancer
  1259. Danuta Maćkowiak, emerytka
  1260. Ewa Zaremska, artysta plastyk
  1261. Agnieszka Cieślewicz, technik ekonomista
  1262. Anna Prokop, licealistka
  1263. Irena Wojciechowska, nauczyciel
  1264. Kasia Kołtonowska, studentka
  1265. Włodzimierz Aleksandrowski, terapeuta uzależnień
  1266. Wirginia Dudzińska, emerytka
  1267. Emilia Bartoszkiewicz, handlowiec
  1268. Anna Bielawna-Piec, nauczyciel
  1269. Zuzanna Mendera, student
  1270. Bartłomiej Rachwał, księgarz
  1271. Katarzyna Rogińska, autorka
  1272. Izabela Żukowska, dziennikarka, autorka
  1273. Anna Drozd, nauczyciel
  1274. Katarzyna Morzak, nauczyciel
  1275. Leszek Gałuszka, nauczyciel
  1276. Karolina Kasprzak, bibliotekarz
  1277. Michał Płoński, pracownik hurtowni
  1278. Piotr Filipek, antykwariusz
  1279. Zbigniew Tichoruk, księgarz
  1280. Jerzy Kokot, księgarz
  1281. Gabriela Bartkowska, nauczycielka
  1282. Marzena Żuczkowska, trener
  1283. Dorota Trzebiatowska, ekonomista
  1284. Jerzy Rohoziński, historyk, autor
  1285. Eulalia Haponik, księgarz
  1286. Paweł Kryst, hurtownik książek
  1287. Jolanta Świniarska, nauczycielka
  1288. Iwona Kufel, nauczyciel-księgarz
  1289. Ula Kaźmierczak, autor
  1290. Andrzej Opala, redaktor
  1291. Olga Wnukowska, filolog
  1292. Piotr Małecki, przedsiębiorca
  1293. Krzysztof Kamiński, księgarz
  1294. Karolina Janik, księgowa
  1295. Katarzyna Ostapczuk, nauczyciel
  1296. Mirosława Rawska-Niedbała, bibliotekarka
  1297. Wanda Żółcińska, autorka
  1298. Daria Jelińska, archeolog
  1299. Dariusz Jeliński, księgarz
  1300. Tamara Kurowska, psycholog
  1301. Paulina Nowak, nauczyciel
  1302. Anna Etorowicz, administracja publiczna
  1303. Marcin Łukaszewski, inżynier
  1304. Damian Kwiatkowski, inżynier
  1305. Damian Rychlik, student
  1306. Agnieszka Trzeszkowska-Bereza, redaktor
  1307. Zbigniew Galikowski, właściciel księgarni
  1308. Sylwester Błąd, kierowca
  1309. Łukasz Wielebski, informatyk, manager
  1310. Adam Maj, technik ekonomista
  1311. Małgorzata Bobras, księgarz
  1312. Edyta Halikowska, księgowa
  1313. Piotr Mikulski, fizyk
  1314. Alicja Palęcka, socjolożka
  1315. Magdalena Szeloch, księgarka
  1316. Grażyna Maria Dzierżanowska, dziennikarka
  1317. Daria Łebek, studentka filologii polskiej
  1318. Jacek Jakubczak, właściciel księgarni
  1319. Wojciech Hewelt, bibliotekarz
  1320. Grzegorz Krasnodębski, księgarz
  1321. Ludmiła Mitręga, fotoreporter
  1322. Patrycja Synowiecka, malarka
  1323. Czesław Król, księgarz
  1324. Anna Król, księgarz
  1325. Filip Bartkowiak, przedsiębiorca
  1326. Ewa Tobbal, księgarz
  1327. Tomasz Kilan, student
  1328. Elżbieta Tomaszewska, inżynier
  1329. Elżbieta Tokarz, księgarz
  1330. Aleksandra Bilewicz, socjolożka, redaktorka
  1331. Grażyna Kropkowska, przedsiębiorca
  1332. Chris Niedenthal, fotograf
  1333. Robert Cyran, właściciel księgarni
  1334. Tomasz Iwanicki, urzędnik państwowy
  1335. Andrzej Mazur, wolny
  1336. Stanisław Zieliński, księgarz
  1337. Anna Banaszak, wydawca
  1338. Marek Banaszak, inżynier
  1339. Dominik Tylczyński, informatyk
  1340. Anna Krześniak, historyk
  1341. Małgorzata Pacak, księgarz
  1342. Mateusz Ledzianowski, nauczyciel bibliotekarz
  1343. Justyna Sotomska, sprzedawca
  1344. Elżbieta Dymkova-Fuchs, plastyczka
  1345. Anna Berezowska, doktorantka
  1346. Józefa Błajet, doradca rolniczy
  1347. Justyna Żebrowska, redaktorka, korektorka
  1348. Monika Kropkowska, kierownik księgarni
  1349. Katarzyna Ziółek, studentka
  1350. Izabella Łasak, biegły rewident
  1351. Renata Senktas, autorka, tłumaczka
  1352. Agnieszka Chrobot, lekarz
  1353. Monika Pintal-Ślimak, diagnosta laboratoryjny
  1354. Barbara Nikołajuk-Liberna, pedagog
  1355. Ewa Soroczyńska, technik ekonomista
  1356. Krzysztof Kaliściak, pracownik komunalny
  1357. Piotr Niemirski, student
  1358. Dariusz Bigelmajer, inżynier elektryk
  1359. Magdalena Borowa, uczeń
  1360. Krzysztof Jasiński, tłumacz
  1361. Andrzej Karpiel, student
  1362. Paulina Łukasik, studentka
  1363. Kamila Zielińska, studentka
  1364. Monika Weremij, socjolog, pedagog
  1365. Barbara Borowska, nauczyciel
  1366. Stanisława Zagrajek, bankowiec
  1367. Miłosz Urban, tłumacz
  1368. Anna Urban, tłumaczka
  1369. Teresa Borysionek, pielęgniarka
  1370. Marta Miszczyk, studentka
  1371. Rafał Orlicki, przedsiębiorca
  1372. Renata Kaliściak, księgarz
  1373. Romana Chilarecka, księgarz
  1374. Wioletta Kuprowska, studentka
  1375. Kazimierz Franckowski, nauczyciel
  1376. Barbara Ganew, grafik
  1377. Aleksandra Luberda, studentka
  1378. Katarzyna Segiet, studentka
  1379. Katarzyna Makiej, studentka
  1380. Izabela Sałata, studentka
  1381. Izabela Kanak, student
  1382. Aleksandra Pawlicka, studentka
  1383. Roman Szalast, kierowca
  1384. Helena Barczyńska, studentka
  1385. Łukasz Kowaliński, student
  1386. Emilia Siwy, studentka
  1387. Sebastian Stach, student
  1388. Malwina Dulej, studentka
  1389. Agata Kilan, studentka
  1390. Mateusz Kowalczyk, architekt
  1391. Martyna Węglarska, studentka
  1392. Romuald Maćkowiak, księgarz
  1393. Teresa Jakubowska, księgarz
  1394. Krzysztof Kilan, właściciel księgarni
  1395. Robert Juszczyk, były księgarz
  1396. Elżbieta Hałabura, sprzedawca
  1397. Elżbieta Wójcik, księgarz
  1398. Helena Palejczuk, księgarz
  1399. Marcin Palejczuk, księgarz
  1400. Joanna Śnieg, studentka
  1401. Beata Kowalińska, księgarz
  1402. Celina Koisz, nauczyciel
  1403. Michał Dzikon, student
  1404. Jerzy Górka, inżynier/przedsiębiorca
  1405. Bartosz Wiesławski, księgarz
  1406. Karolina Królak, studentka, edytorka
  1407. Adrianna Osiewała, studentka
  1408. Patrycja Sioła, dreamer
  1409. Paulina Chobot, studentka
  1410. Martyna Sioła, studentka
  1411. Ilona Grabowska, bibliotekarz
  1412. Michał Ryś, student
  1413. Konrad Ziemski, student
  1414. Pawel Hursztyn, pielęgniarz
  1415. Agata Hursztyn, trener IT
  1416. Karolina Górka, studentka
  1417. Bogna Mastej, lekarz
  1418. Monika Skrzypek, lekarz
  1419. Ewa Luberda, lekarz
  1420. Romuald Weremiewicz, nauczyciel j. angielskiego
  1421. Jakub Wojciechowski, informatyk
  1422. Anna Kopańska, właściciel księgarni
  1423. Anna Andrzejewska, księgarz
  1424. Anna Dziekanowska, pielęgniarka
  1425. Ewa Kaczkoś, nauczyciel
  1426. Agnieszka Obyć-Janczarek, księgarz
  1427. Paweł Rutkowski, socjolog
  1428. Weronika Pacholec, studentka
  1429. Iga Przytuła, studentka
  1430. Monika Janeczek, księgarz
  1431. Agnieszka Wójcik, kierownik sklepu
  1432. Anna Neblik, studentka
  1433. Katarzyna Pańczyk, studentka
  1434. Grażyna Cioban, księgarz
  1435. Jadwiga Serowik, księgarz
  1436. Iwona Garbacz, studentka
  1437. Ewa Schmidt-Karpińska, farmaceuta
  1438. Rafał Niezgoda, polonista
  1439. Barbara Stokłos, nauczyciel bibliotekarz
  1440. Marta Ordowska, filolog
  1441. Elżbieta Leleń, emerytka
  1442. Monika Chilewicz, anglista, księgarz
  1443. Marian Dziekanowski, księgarz
  1444. Teresa Uchmanowicz, pedagog
  1445. Agnieszka Białecka, polonista
  1446. Marcin Kawa, księgarz
  1447. Sylwia Szydzińska, księgowa
  1448. Mariola Chudzińska, księgarz
  1449. Jacek Chudziński, księgarz
  1450. Joanna Kniaź, księgarz
  1451. Joanna Olszewska, księgarz
  1452. Wojciech Witkowski, księgarz
  1453. Danuta Konopko, księgarz
  1454. Maria Maćkowiak, księgarz
  1455. Karol Rosiak, student
  1456. Aleksandra Pawlińska, studentka
  1457. Wojciech Pietrzak, handlowiec
  1458. Halina Buffi, wydawca
  1459. Monika Lewandowska, pedagog
  1460. Michał Wójtowski, wolny strzelec
  1461. Piotr Modzelewski, rencista
  1462. Izabella Korycka, technik dentystyczny
  1463. Mariusz Adameczek, sędzia
  1464. Jakub Jastrzębski, student
  1465. Alicja Luberda, studentka
  1466. Agnieszka Duszyńska, nauczyciel
  1467. Estera Sendecka, student
  1468. Hubert Łukomski, nauczyciel
  1469. Barbara Leśniak, studentka
  1470. Katarzyna Leleń, tester
  1471. Aleksandra Jezierska-Szmyt, bibliotekarz
  1472. Szymon Rutkowski, student
  1473. Konrad Pawłusiak, technolog produkcji
  1474. Renata Mikołajczyk, referent
  1475. Karolina Lalak, studentka
  1476. Łukasz Kochanek, doradca fachowy
  1477. Karolina Węglarzy, studentka
  1478. Nina Gaertner, księgarz
  1479. Bożena Skrzeszewska, emerytka
  1480. Piotr Kwiek, przedstawiciel handlowy
  1481. Krystyna Sumisławska, księgarz
  1482. Angelika Bartosik, student
  1483. Zbigniew Kaczmarek, mgr. inż. rybactwa
  1484. Weronika Panecka, studentka
  1485. Krystian Karol Lisowski, poeta
  1486. Aleksandra Łysińska, studentka
  1487. Natalia Ślazyk, studentka
  1488. Anna Zawadzka, Fundacja Anka Zet Studio
  1489. Krzysztof Czapluk, sołtys/radny Gwoździce
  1490. Krzysztof Zawada, programista
  1491. Izabela Kunert, studentka
  1492. Gabriela Gargaś, autorka
  1493. Natalia Karpińska, studentka
  1494. Oliwia Wielgosz, student
  1495. Agata Czerwonka, student
  1496. Magdalena Skowrońska, nauczycielka
  1497. Jacek Mielniczuk, nauczyciel, księgarz
  1498. Dominika Duralska, studentka
  1499. Alicja Padjas, emerytka bibliofilka
  1500. Bernard Cichosz, inż. elektryk
  1501. Alicja Zajchowska, pielęgniarka
  1502. Joanna Miszczuk, pisarka
  1503. Joanna Jaworska, menedżer
  1504. Marek Karewicz, emeryt
  1505. Zofia Szarszewska, emeryt
  1506. Alicja Molenda, prezes Rady Wydawców Stowarzyszenie Gazet Lokalnych, dziennikarz
  1507. Piotr Jonek, filozof
  1508. Krzysztof Salwiczek, inżynier mechanik
  1509. Renata Kalicka, handlowiec
  1510. Hubert Janiszewski, finansista
  1511. Zofia Majchrowska, tłumaczka
  1512. Jerzy W. Wołodźko, grafik, wydawca
  1513. Sylwia Rynkiewicz, studentka
  1514. Paweł Laskowski, nauczyciel
  1515. Bogumiła Szewczyk, księgarz
  1516. Jolanta Bocheńska, nauczyciel
  1517. Krzysztof Panasik, dziennikarz
  1518. Urszula Gawron, nauczyciel
  1519. Ireneusz Szymański, bez zawodu
  1520. Jolanta Ogonowska, redaktor
  1521. Michał Alenowicz, wydawca
  1522. Zuzanna Sumirska, wydawca, autor
  1523. Elżbieta Strzałkowska, ekonomista, księgarz
  1524. Adam Nowak, adiunkt
  1525. Urszula Sikora, bibliotekarz
  1526. Karolina Grzenkowicz-Kotłowska, księgarz
  1527. Krzysztof Sornat, księgarz
  1528. [brak imienia] Białecka, emeryt
  1529. Beata Nowak, nauczyciel języka polskiego
  1530. Halina Musiolik, księgarz
  1531. Tomasz Gryglik, specjalista ds. logistyki
  1532. Ireneusz Kłosowski, księgarz
  1533. Anna Śrama, księgarz
  1534. Magdalena Gryglik, księgarz
  1535. Klaudia Polak-Szewczyk, grafik, wydawca
  1536. Jan Klimecki, emeryt, poeta
  1537. Anna Kowalczyk, nauczyciel bibliotekarz
  1538. Anna Piotrowicz, studentka
  1539. Agnieszka Sapa, dyrektor działu współpracy z hotelami
  1540. Aneta Brzezińska, nauczyciel bibliotekarz
  1541. Leszek Walkiewicz, dziennikarz
  1542. Maciek Bryńczak, archeolog
  1543. Anna Wrzosek, księgowa
  1544. Zyta Schindler, nauczyciel emeryt
  1545. Katarzyna Kowalczyk, księgarz
  1546. Agnieszka Mizerska, księgarz
  1547. Michał Szprot, freelancer
  1548. Piotr Tomczyk, księgarz
  1549. Marzena Winogórska, gospodyni domowa
  1550. Klaudia Gontarska, księgarz
  1551. Katarzyna Kruk, nauczyciel
  1552. Dariusz Modzelewski, księgarz
  1553. Marian Gargula, nauczyciel
  1554. Cezary Napierała, grafik, tłumacz
  1555. Dorota Bednarska, recepcjonistka
  1556. Barbara Bałuc, polonistka
  1557. Zbigniew Dydo, księgarz
  1558. Monika Kowalczyk, bibliotekarz
  1559. Jakub Gajda, tłumacz, publicysta
  1560. Jarosław Wit Dłużniak, autor
  1561. Agnieszka Rembiasz, student
  1562. Maciej Mularczyk, nauczyciel - emeryt
  1563. Alicja Nakielska, nauczyciel
  1564. Wojciech Szeląg, dziennikarz
  1565. Renata Wojcieszyńska, specjalista ds. turystyki
  1566. Anna Baran, własna działalność
  1567. Justyna Liszkowska, animator kultury
  1568. Paulina Musiał, księgarz, sprzedawca
  1569. Przemysław Marut, dziennikarz
  1570. Ivetta Roczek, właściciel firmy
  1571. Bogumiła Stępień, księgarz
  1572. Dorota Możdżeń, sprzedawca
  1573. Magdalena Staniec, kierownik sklepu Avalon Zabawki
  1574. Agnieszka Wróblewska, koordynator sprzedaży
  1575. Andrzej Świerżyński, mechanik silników
  1576. Joanna Tokarek, księgarz
  1577. Adrian Gleń, nauczyciel akademicki, krytyk literacki
  1578. Mirosław Osowski, polonista, literat, czł. ZLP
  1579. Magdalena Tarasiuk, autorka
  1580. Ewa Szawul, pisarka, scenarzystka
  1581. Iwona Boguszewska, księgarz
  1582. Barbara Petrozolin-Skowrońska, redaktor, wydawca
  1583. Alina Grochowska, językoznawczyni
  1584. Anna Szemberg, wydawca
  1585. Violetta Rzeszot, nauczyciel
  1586. Magdalena Matyja-Pietrzyk, redaktorka
  1587. Małgorzata Prusaczyk, nauczycielka, emerytka
  1588. Marcin Opalski, logistyk
  1589. Alicja Opalski, spec. ds. księgowości
  1590. Bartłomiej Ebertowski, student
  1591. Łukasz Jachimowski, przedstawiciel handlowy
  1592. Nina Kąc, masażysta
  1593. Krystyna Wrzałka, księgarz
  1594. Ewa Dąbrowska, nauczyciel
  1595. Celina Szulgo, nauczyciel
  1596. Dawid Lipiński, montażysta filmowy
  1597. Dorota Banaś, księgarz
  1598. Kinga Walczak, student
  1599. Wiesława Kubiak, właściciel firmy
  1600. Magdalena Piechocka, księgarz
  1601. Kornelia Kurach, księgarz
  1602. Katarzyna Rzeźnik, księgarz
  1603. Dariusz Kamiński, animator kultury
  1604. Barbara Zielińska-Ziarek, nauczycielka
  1605. Sebastian Brodowicz, księgarz
  1606. Andrzej Rosiński, menedżer ds. klientów kluczowych
  1607. Urszula Zadorożna, wydawca
  1608. Barbara Krakowska, księgarz
  1609. Alicja Brzozowska, bibliotekarka
  1610. Anna Nakwaska, specjalista ds. administracyjnych
  1611. Magdalena Komosa-Kaźmierczak, filolog polski
  1612. Bogdan Tropaczyński, inżynier
  1613. Kasper Piasecki, filmoznawca, podróżnik
  1614. Magda Tomczyk, księgarz
  1615. Ryszard Rączkowski, inż. budowlany
  1616. Anka Król, bibliotekarka
  1617. Rafał Mierzejewski, bezrobotny
  1618. Ewa Rocławska, nauczyciel
  1619. Anna Nakwaska, specjalista ds. administracyjnych
  1620. Krystyna Czubak, księgarz
  1621. Ewa Maciąg, filolog
  1622. Katarzyna Balicka-Więckowska, wydawca
  1623. Monika Bożek, inżynier
  1624. Daria Przyłuska, prawnik
  1625. Monika Gawin, księgarz
  1626. Wanda Motyl, księgarz
  1627. Andrzej Domaradzki, emerytowany żołnierz zawodowy
  1628. Andrzej Zdzisław Makowiecki, historyk literatury
  1629. Elżbieta Trybuchowska, księgarz
  1630. Barbara Drozdowicz, księgarz
  1631. Wojciech Wątkowski, żołnierz zawodowy
  1632. Andrzej Bożek, pedagog
  1633. Aldona Doliszna, nauczyciel
  1634. Jacek Lewinson, księgarz
  1635. Zbigniew Gerod, księgarz
  1636. Andrzej Tomaszewski, typograf
  1637. Paweł Ejzenberg, politolog
  1638. Katarzyna Diehl, tłumacz
  1639. Andrzej Napiórkowski, zawód wykonywany nie pokrywa się z wyuczonym
  1640. Bogdan Klukowski, emeryt
  1641. Elżbieta Napiórkowska, konsultant metodyczny j. angielskiego
  1642. Urszula Kiliańska-Flis, konsultant metodyczny języka angielskiego
  1643. Edyta Bartsch, bibliotekarka
  1644. Krzysztof Kaleta, księgarz
  1645. Malwina Szlachcic, studentka
  1646. Aneta Borychowska, specjalista ds. aktywacji
  1647. Mariya Borsuk, studentka
  1648. Jadwiga Kowalska, księgarz
  1649. Marzenna Ledzion-Markowska, wydawca, dyr. Wydawnictwa Naukowego UAM
  1650. Piotr Trybuchowski, księgarz
  1651. Marta Sikorska, czytelniczka
  1652. Aleksandra Polisiewicz, artystka
  1653. Paulina Klessa, specjalista ds. wydawniczych
  1654. Iwona Stankiewicz, nauczyciel
  1655. Jan Lus, fizyk
  1656. Renata Ebert, księgarz
  1657. Justyna Rygiel, księgarz, korektor
  1658. Dorota Galikowska, księgarz
  1659. Witold Mizerski, wydawca
  1660. Katarzyna Godycka, wydawca
  1661. Paweł Łukomski, wydawca
  1662. Kacha Szaniawska, redaktorka
  1663. Karina Ziarnik, przedstawiciel handlowy
  1664. Magdalena Kolanko, redaktor
  1665. Janusz Bednarek, handlowiec
  1666. Wioletta Sawicka, dziennikarka, autorka
  1667. Monika Latkowska, kierownik produkcji
  1668. Stanisława Kamionka, księgarz
  1669. Arleta Jesiołowska, księgowa
  1670. Katarzyna Jabłońska, księgarz
  1671. Jacek Paszkowski, księgarz
  1672. Joanna Zamaria-Kłyk, historyk
  1673. Mariola Łepkowska, pielęgniarka, właścicielka sklepu
  1674. Zbigniew Kilan, wolny
  1675. prof. dr hab. Stanisław Łach, nauczyciel akademicki
  1676. Sebastian Kopański, przedsiębiorca
  1677. Joanna Hałuszkiewicz, nauczyciel
  1678. Mateusz Falkowski, filozof
  1679. Karolina Korbut, studentka
  1680. Jacek Pergół, informatyk
  1681. Katarzyna Pergół, księgarz
  1682. Patrycja Jeziorska, windykator
  1683. Weronika Borecka, supervisor
  1684. Kamil Cisowski, student WUM
  1685. Maciej Makowski, wydawca
  1686. Ida Mikołajska, architekt
  1687. Daria Adamska, księgarz
  1688. Elżbieta Winiarczyk, księgarz
  1689. Wanda Pawłowska, ekonomista
  1690. Tomasz Zajączkowski, kierowca
  1691. Elżbieta Środa, księgarz
  1692. Wiesia Szuba, księgarz
  1693. Krystian Tyrała, księgarz
  1694. Katarzyna Wejman, pracownik adm.-biur.
  1695. Wiesława Pelczarska, księgarz
  1696. Jerzy Dziurski, księgarz
  1697. Danuta Cholewa, bibliotekoznawca
  1698. Wiktor Dąbrowski, emeryt
  1699. Beata Bednarz, wolny
  1700. Katarzyna Dobrowolska, tłumacz
  1701. Marcin Dobrowolski, nawigator morski
  1702. Joanna Stypczyńska, administratywista
  1703. Michał Zapadka, menedżer
  1704. Zuzanna Śliwa, autorka
  1705. Michał Jakubik, handlowiec - e-commerce
  1706. Joanna Lichocka, bibliotekarz
  1707. Renata Filipowicz, księgarz
  1708. Helena Zapadka, księgarz
  1709. Marek Włodarczyk, manager
  1710. Paulina Langiewicz, logopeda
  1711. Ryszard Szmatowicz, prawnik
  1712. Alicja Włodarczyk, emerytka
  1713. Joanna Jakubik, autorka
  1714. Zofia Pągowska, oligofrenopedagog, poetka
  1715. Agnieszka Pawlik, księgarz
  1716. Izabela Krotowska, nauczyciel
  1717. Zuzanna Worożańska, lekarz weterynarii
  1718. Halszka Roma Opfer, pisarka
  1719. Aleksandra Jeżyk, księgarz
  1720. Romuald Pieczonka, ekonomista
  1721. Piotr Barciuk, dziennikarz
  1722. Halina Maleńczyk-Boguszewska, germanistka
  1723. Klaudia Chmielewska, księgarz
  1724. Agnieszka Wojdowicz, autorka, nauczycielka
  1725. Anna Dąbrowska, tester gier
  1726. Elżbieta Sanigórska, psycholog
  1727. Teresa Sobolewska, księgarz
  1728. Karina Grzegorek, studentka
  1729. Ewa Brudek, emerytka
  1730. Bożena Orłowska, księgowa
  1731. Monika Bucewka, nauczyciel, przedsiębiorca, informatyk
  1732. Aleksandra Frankiewicz, ekonomistka
  1733. Włodzimierz Raszkiewicz, dziennikarz
  1734. Beata Sielewicz-Linettej, nauczyciel
  1735. Krzysztof Jaroń, nauczyciel, redaktor
  1736. Andrzej Rzeszotarski, student
  1737. Izabela Sierżęga, introligator
  1738. Łucja Demby, nauczyciel akademicki, UJ
  1739. Michał Zaborski, sprzedawca
  1740. Ewelina Gondela, student
  1741. [brak imienia] Sznyrowska, nauczyciel
  1742. Marek Wawrzyniak, artysta muzyk
  1743. Anna Kasprzak, referent ds. adm.
  1744. Jacek Kurkus, sprzedawca
  1745. Klaudia Stęchły, tłumacz
  1746. Mikołaj Koza, młody pisarz, aktor, uczeń
  1747. Piotr Adamczyk, pisarz, publicysta
  1748. Agnieszka Tokarczyk, wydawca
  1749. Piotr Adamczyk, muzyk
  1750. Zygmunt Gołąb, dziennikarz
  1751. Agnieszka Bogdańska, politolog
  1752. Dorota Dęga, pisarka, właścicielka księgarni
  1753. Janusz Stobiński, fotografik
  1754. Marta Fox, autorka
  1755. Jacek Drelichowski, emeryt
  1756. Agnieszka Goszczycka, nauczyciel
  1757. Agata Łanecka, oligofrenopedagog i wychowawca w Rodzinnym Domu Dziecka
  1758. Małgorzata Chmielewska, nauczyciel
  1759. Anna Bieszczak-Maślanka, emerytka
  1760. Ewa Bobowska, własna działalność
  1761. Agnieszka Kotwasińska, kulturoznawczyni
  1762. Grzegorz Wapiński, nauczyciel akademicki
  1763. Wioletta Terefenko, studentka
  1764. Magdalena Gruber, księgowa
  1765. Justyna Nosorowska, bibliotekoznawca
  1766. Joanna Jodełka, pisarka
  1767. Agnieszka Gil, autorka
  1768. Marta Klubowicz, aktorka, tłumaczka i pisząca wierszyki
  1769. Jolanta Okuniewska, księgarz
  1770. Joanna Zając, uczeń
  1771. Witold Bociński, przedsiębiorca
  1772. Karolina Marek, rencistka
  1773. Maria Ledworowska-Berbeka, nauczyciel
  1774. Kinga Białek, nauczycielka
  1775. Małgorzata Grabska, bez zawodu
  1776. Paulina Batkiewicz, uczennica
  1777. Justyna Gul, ekonomista, recenzent
  1778. Jadwiga Guźla, uczennica/studentka
  1779. Cezary Grabski, emeryt
  1780. Marlena Marek, specjalista ds. turystyki
  1781. Daria Specylak, uczennica liceum
  1782. Agnieszka Staszek, aplikantka radcowska
  1783. Paulina Woźna, studentka
  1784. Anna Ulinowska, pielęgniarka
  1785. Robert Czudec, kierowca
  1786. Paulina Czudec, uczennica
  1787. Joanna Czarkowska, wydawca
  1788. Hanna Oficjalska, geolog
  1789. Maciej Stępień, technik mechanik
  1790. Sylwia Węgielewska, bez zawodu
  1791. Katarzyna Woś, nauczyciel
  1792. Magdalena Gąsiorska, studentka
  1793. Elżbieta Sabak, operator DTP
  1794. Kornelia Kamińska, uczeń
  1795. Justyna Kurdziałek, nauczyciel
  1796. Sylwia Strzeżek, handlowiec
  1797. Bożena Aksiutin, nauczyciel języka polskiego
  1798. Irena Bujak, bez zawodu
  1799. Marta Cecelska, uczeń
  1800. Dorota Nosal, nauczyciel
  1801. Elżbieta Skrzypczyńska, bibliotekarz
  1802. Aleksandra Pieńkos, doradca klienta na stoisku z książkami
  1803. Aleksandra Bieniek, studentka polonistyki
  1804. Urszula Jackiewicz, prowadząca działalność gospodarczą
  1805. Michał Kłobukowski, tłumacz
  1806. Jolanta Poradzińska, emeryt
  1807. Aneta Skwara, księgarz
  1808. Cezary Śliwiński, ratownik medyczny
  1809. Klaudyna Maciąg, polonista
  1810. Marek Biardzki, księgarz
  1811. Grzegorz Kopański, nauczyciel bibliotekarz
  1812. Zenon Grabowski, księgarz
  1813. Marcin Korczak, wolny zawód
  1814. Bartłomiej Drela, grafik
  1815. Agnieszka Rehel-Grochowska, finsista
  1816. Sławomir Bartnik, księgarz
  1817. Jadwiga Ślawska-Szalewicz, trener
  1818. Nadzieja Drela, biolog, nauczyciel akademicki
  1819. Aldona Zawadzka, wydawca
  1820. Wojciech Engelking, pisarz, publicysta
  1821. Daria Kielan, wydawca
  1822. Bogusław Siudowski, księgarz
  1823. Urszula Lonc, konsultant/tłumacz
  1824. Tania Rehel, marketer
  1825. Hanna Bożek, biochemik
  1826. [brak imienia] Kwasucka, nauczyciel-bibliotekarz
  1827. Joanna Dzierzba, pracownik socjalny
  1828. Gabriel Leonard Kamiński, autor, wydawca
  1829. Elżbieta Prężyna, emerytka
  1830. Andrzej Dzięcioł, księgarz
  1831. Aneta Wijas, bibliotekarz
  1832. Katarzyna Botwina, księgarz
  1833. Edward Bratek, menedżer
  1834. Agata Mrowińska, studentka/tłumaczka
  1835. Barbara Kosińska, redaktor, em. dziennikarz
  1836. Błażej Sawionek, inżynier
  1837. Żaneta Ficova, doradca klienta
  1838. Michał Nurowski, emeryt
  1839. Dorota Tomaszewicz, bibliotekarka
  1840. Justyna Godlewska, kierownik administracji handlowej
  1841. Janusz Marmurowicz-Voss, zarządca
  1842. Maria Deka, ekonomista
  1843. Joanna Urbańska, księgowa
  1844. Beata Sadowska, technik elektroradiolog
  1845. Małgorzata Witczak, bibliotekarz
  1846. Sebastian Kłódkowski, technolog drukarni
  1847. Magdalena Hankiewicz, bibliotekarz
  1848. Agnieszka Krupecka, księgarz
  1849. Tatiana Kordiał, księgarz
  1850. Dariusz Świerk, prawnik
  1851. Magdalena Wiśniewska, asystent prawny
  1852. Kazimierz Kiljan, autor
  1853. Patrycja Jakubiak, asystent muzealny
  1854. Aleksandra Klim, bibliotekarz
  1855. Maciej Molski, informatyk
  1856. Marta Przybylska, emerytka
  1857. Agnieszka Zawojska-Sokołowska, nauczyciel
  1858. Ewa Kozicka, redaktorka
  1859. Marzena Kowalska, bibliotekarz
  1860. Małgorzata Kuncewicz, bibliotekarz
  1861. Joanna Trzeciakowska, nauczyciel
  1862. Beata Górska, nauczyciel
  1863. Jolanta Zapała, nauczyciel-bibliotekarz
  1864. Iwona Małysko, specjalista Służby Leśnej
  1865. Krystyna Bzdręga, leśnik
  1866. Katarzyna Ratowicz, kadrowa
  1867. Marzanna Jędrzejczak, nauczyciel bibliotekarz
  1868. Witold Szczęsny, filolog klasyczny
  1869. Dominik Szczęsny-Kostanecki, historyk
  1870. Krystyna Jurek, księgarz
  1871. Anna Szeniec, prawnik - ekonomista
  1872. Magda Cichocka, politolog, księgarz
  1873. Barbara Budacz, nauczyciel-bibliotekarz
  1874. Janusz J. Tomidajewicz, ekonomista, nauczyciel akademicki
  1875. Oliwia Ostrowska, podolog
  1876. Krystyna Mazur, tłumaczka
  1877. Marta Tulczyńska, emeryt
  1878. Adrian Kaliściak, informatyk
  1879. Iwona Łupińska, sprzedawca książek
  1880. Alina Kietrys, dziennikarka, publicystka
  1881. Teresa Konkel, nauczyciel bibliotekarz
  1882. Paweł Kuczyński, socjolog
  1883. Jerzy Adamski, technik księgarski
  1884. Anna Lewicka, bibliotekarka
  1885. Katarzyna Król, bibliotekarz
  1886. Wiktor J. Mikusiński, emeryt
  1887. Joanna Górczyńska, koordynator ds. publikacji elektronicznych
  1888. Edyta Puzak, nauczycielka, księgowa
  1889. Barbara Trzop, nauczyciel
  1890. Agnieszka Skowrońska, psycholog
  1891. Wojciech Drela, inżynier
  1892. Magdalena Jusińska, psychoanalityczka
  1893. Agata Kmiecik, studentka, dziennikarka
  1894. Milena Sznaber, technik administracji
  1895. Szymon Śliwiński, kasjer-sprzedawca
  1896. Wiesław Rosocha, grafik
  1897. Dorota Buchwald, teatrolog
  1898. Agnieszka Golda-Gorazda, księgarka
  1899. Joanna Guszta, wydawca
  1900. Agnieszka Milbrandt, nauczyciel
  1901. Zuzanna Skoczek, student
  1902. Kinga Murawska, studentka
  1903. dr Marcin Poręba, politolog
  1904. Andrzej Brochocki, architekt
  1905. Przemysław Duda, wolny strzelec
  1906. Joanna Żak, kulturoznawca
  1907. Agnieszka Małecka, studentka, dziennikarka
  1908. dr hab. Aleksy Schubert, nauczyciel akademicki
  1909. Marcin Tysler, inżynier
  1910. Paulina Drozd, księgarz
  1911. Joanna Oparek, pisarka
  1912. Patrycja Włodarczyk, student
  1913. Agnieszka Rzonca, redaktorka
  1914. Agnieszka Wiktorowska-Chmielewska, poetka, dramatopisarka
  1915. Paulina Wawrzyńczyk, lektorka
  1916. Liliana Hermetz, teatrolożka, autorka
  1917. Małgorzata Budner, ekonomista
  1918. Katarzyna Kolanowska, wydawca
  1919. Alicja Kosiek, nauczyciel bibliotekarz
  1920. Maria Budek, studentka edytorstwa
  1921. Małgorzata Jaworska, redaktor
  1922. Przemysław Pilarski, scenarzysta
  1923. Tomasz Konopka, grafik
  1924. Grażyna Nowicka, anglistka
  1925. Magdalena Wiśniewska, muzykolog
  1926. Jarosław Woźniak, księgarz, korektor
  1927. Agnieszka Semeniuk, studentka
  1928. Zuzanna Banach [brak zawodu]
  1929. Olga Byrska, dziennikarz
  1930. Clara Zgoła, doktorantka
  1931. Katarzyna Janota, projektantka graficzna
  1932. Bartłomiej Biesiekirski, animator
  1933. Krystyna Kozłowska, wystawiennik
  1934. Agnieszka Żuławska-Umeda, japonista, tłumacz lit.
  1935. Małgorzata Walendowska, księgarka
  1936. Barbara Kłosowicz-Krzywicka, inżynier
  1937. Katarzyna Suszkiewicz, doktorantka
  1938. Stanisław Danecki, redaktor, wydawca
  1939. Zuzanna Łazarewicz, projektant, wydawca
  1940. Andrzej Brochocki, architekt
  1941. Adam Strzeboński, księgarz
  1942. Katarzyna Marianowska, menedżer kultury
  1943. Mikołaj Starzyński, fotoedytor
  1944. Olga Błachnio, PR& Marketing
  1945. Jacek Malik, grafik
  1946. Marta Kosińska, księgarz
  1947. Cezary Łazarewicz, dziennikarz
  1948. Karolina Stankiewicz, prawnik
  1949. Daniel Czepiński, poeta
  1950. Agata Nowicka, ilustratorka
  1951. Agnieszka Graff, autorka, publicystka, naukowczyni
  1952. Elżbieta Ficowska, pedagog
  1953. Anna Augustowska, animatorka kultury
  1954. Ryszard Poniedziałek, projektant
  1955. Marcin Wilk, autor, dziennikarz
  1956. Wojciech Tochman, autor, wydawca
  1957. Elżbieta Sęczykowska, art. fotografik, autorka
  1958. Maria Humięcka, nauczyciel
  1959. Barbara Dobiecka, student PWSFTviT
  1960. Paweł Trojanowski, prawnik
  1961. Joanna Roś, doktorantka
  1962. Ewa Bogacka, malarz
  1963. Katarzyna Gaborek, student
  1964. Zofia Wójcik, inżynier kliniczny
  1965. Marek Wawrzyński, poeta
  1966. Justyna Techmańska, studentka
  1967. Łukasz Urbaniak, wydawca
  1968. Aniela Radecka, doktorantka
  1969. Monika Wąsik, kulturoznawca
  1970. Joanna Słomian, polonista
  1971. Jolanta Gawęda, pracowniczka NGO
  1972. Anna Łagód, psycholog
  1973. Leszek Karczewski, wykładowca akademicki, edukator muzealny
  1974. Maciej Pawlikowski, polonista
  1975. Monika Siembida, lektorka języka polskiego
  1976. Urszula Pieczek, redaktorka
  1977. Kasia Kazimierowska, dziennikarka
  1978. Agnieszka Gorzkowska, bibliotekarz, dziennikarz
  1979. Ewa Sokołowska, wolny
  1980. Jakub Malinowski, copywriter
  1981. Aleksandra Byrska, doktorantka
  1982. Maja Wójcik, wydawca, teatrolog
  1983. Teresa Tomczyńska, tłumaczka, nauczyciel
  1984. Ilona Klimek, studentka
  1985. Anna Czownicka, psychoanalityk
  1986. Danuta Dowjat, tłumaczka
  1987. Barbara Cichy, księgarka
  1988. Marika Krajniewska, pisarz, wydawca
  1989. Krystyna Bratkowska, wydawca
  1990. Agnieszka Frankiewicz, tester oprogramowania
  1991. Agata Kopeć, studentka
  1992. Maciej Żaczek, uczeń
  1993. Anita Piskorz, student
  1994. Patrycja Prochacka, studentka
  1995. Alef Stern, pisarz, publicysta
  1996. Paweł Szopowski, koordynator projektów
  1997. Ada Duda, studentka
  1998. Agnieszka Meljon, inżynier
  1999. Daria Wojciechowska, studentka
  2000. Kasia Pałka, student
  2001. Ewa Szydło, studentka
  2002. Joanna Zbyszyńska, studentka
  2003. Marlena Urbańczyk [brak zawodu]
  2004. Ewelina Siatrak, studentka
  2005. Natalia Koźlicka, student
  2006. Sylwia Andrzejewska, student
  2007. Weronika Popielarczyk, nauczyciel
  2008. Paulina Pilarska, polonista
  2009. Janusz Bogacki, muzyk
  2010. Agata Bogacka, malarka
  2011. Mariusz Szczygieł, reporter, felietonista, edytor reportażu
  2012. Sławomir Janowski, polonista
  2013. Krzysztof Ciesielski, matematyk
  2014. Adam Trzciński, nauczyciel
  2015. Agata Anna Przybysz, redaktor
  2016. Ewa Kondratowicz, literatka
  2017. Danuta Duch-Krzystoszek, socjolożka
  2018. Krzysztof Andrzej Mróź, bankowiec, rzeczoznawca
  2019. Katarzyna Łaziuk, nauczycielka
  2020. Mirosława Nawrot, nauczycielka
  2021. Katarzyna Raźniewska, redaktor
  2022. Ewelina Urbańska, fotograf
  2023. Alicja Kasprzak, coach
  2024. Andrzej Wąchol, księgarz
  2025. Karolina Smarzyńska, pracownik naukowy
  2026. Jolanta Wołoszańska-Jarek, wydawca
  2027. Jarosław Szczepanik, windykator
  2028. Małgorzata Cetra, student
  2029. Ewa Podsiadły-Natorska, dziennikarka
  2030. Iwona Wilczewska, pracownik biurowy
  2031. Anna Pawłowska, wydawca
  2032. Cezary Wiciński, księgarz
  2033. Anna Król, wydawca, dyrektor festiwalu literackiego
  2034. Marta Bziukiewicz, księgarz
  2035. Hanna Gołębiewska, nauczyciel - bibliotekarz
  2036. Paulina Kołakowska, student
  2037. Marzanna Lachowicz, księgarz
  2038. Arkadiusz Kozikowski, nauczyciel
  2039. Hanna Szygulska, pracownik ochrony środowiska
  2040. Jerzy Juszczuk, księgarz
  2041. Marta Szumska, student
  2042. Barbara Wiechno, hungarystka
  2043. Radosław Trzęsicki, bibliotekarz
  2044. Marzena Pudełko, księgarz
  2045. Agnieszka Kongel, księgarz
  2046. Artur Pszczółka, przedsiębiorca, księgarz
  2047. Artur Kurlej, dyrektor
  2048. Katarzyna Woźniak, księgarz
  2049. Ilona Stefaniak, księgarz
  2050. Anna Bluma, kulturoznawca
  2051. Krzysztof Kardyś, księgarz
  2052. Adam Suliszka, nauczyciel
  2053. Małgorzata Szczepańska, tłumacz
  2054. Marek Szczepaniak, handlowiec
  2055. Lucyna Affeltowicz, muzyk
  2056. Marta Dudek, właściciel
  2057. Kamil Żmudzki, technik organizacji usług gastronomicznych
  2058. Magdalena Hajduk, uczeń
  2059. Katarzyna Świeca, pracownik wydawnictwa
  2060. Mariola Jankun-Dopartowa, kulturoznawca
  2061. Andrzej Pietraszewski, księgowy
  2062. Krzysztof Filipowicz, właściciel
  2063. Joanna Wowczuk, księgarz
  2064. Cezary Celekiński, administrator systemu
  2065. Małgorzata Hajduk, nauczyciel
  2066. Estera Nowatkowska, konsultant metodyczny
  2067. Ireneusz Koper, księgarz
  2068. Katrzyna Dmitrów, konsultant metodyczny
  2069. Stanisław Konarski, nauczyciel akademicki
  2070. Andrzej Janicki, przedsiębiorca, wykładowca akademicki
  2071. Jacek Pieniążek, przedsiębiorca
  2072. Magdalena Makulska, studentka
  2073. Grażyna Brudzińska-Włodarz, przedsiębiorca, księgarz
  2074. Anna Juraszek, chemik
  2075. Magdalena Bartosińska, studentka
  2076. Witold Wietrzyński, ekonomista
  2077. Jolanta Stawarz, politolog
  2078. Edyta Matejko, tłumaczka, wydawczyni
  2079. Monika Stybaniewicz, nauczyciel
  2080. Anna Szepielak, autorka, nauczycielka
  2081. Joanna Cholewa, lekarz dentysta
  2082. Mariola Dymarska, księgarz
  2083. Monika Nowik, nauczyciel
  2084. Adrian Brzeziński, technik ekonomii
  2085. Jarosław Witański, aptekarz
  2086. Paulina Adamska, zawód niesprecyzowany
  2087. Lidia Kołakowska, student
  2088. Mariola Żylewicz, nauczyciel
  2089. Łukasz Kapuściński, ekonomista, księgowy
  2090. Krzysztof Leszczyński, przedsiębiorca, prezes Fundacji Libroskop Laboratorium Kultury Książki
  2091. Barbara Żukowska, poligraf
  2092. Jarosław Zieliński, psychoterapeuta psychoanalityczny
  2093. Ewa Drążkowska-Zielińska, psycholog
  2094. Karolina Filipek, studentka
  2095. Agata Loth-Ignaciuk, grafik
  2096. Dominika Górecka, tłumaczka
  2097. Dorota Kwaśniewska, architekt
  2098. Andrzej Kowalczyk, kulturoznawca
  2099. Małgorzata Grodzicka, bibliotekarz
  2100. Anna Niesłuchowska, nauczyciel
  2101. Izabela Blaszczyk, lekarz
  2102. Beata Jagielska, nauczyciel
  2103. Barbara Swobodzińska, artysta plastyk
  2104. Elżbieta Kocerka, nauczycielka
  2105. Magdalena Kłos-Podsiadło, wydawca
  2106. Weronika Ignas-Madej, księgarz, tłumacz
  2107. Maria Muszyńska, lekarz wet.
  2108. Marcin Antoniak, dziennikarz
  2109. Bożena Samojluk-Ślusarska, agent wydawca
  2110. Bartłomiej Sierpiński, student, pisarz
  2111. Barbara Stettner-Stefańska, dziennikarz, autorka
  2112. Monika Błaszczak, wykładowca akademicki, literaturoznawca
  2113. Lidia Jurczyńska-Luczek, księgarz
  2114. Iwona Krzemińska, redaktor
  2115. Maryna Over, teatrolog
  2116. Zofia Jankiewicz, matematyczka
  2117. Ewa Szymczuk, socjolog
  2118. Ewa Łuczyńska, przewodniczka
  2119. Jagoda Letkowska, autorka
  2120. Beata Chrudzimska, katechetka
  2121. Hieronim Ścigacz, dziennikarz, czytelnik, bibliofil
  2122. Kamilla Pecka, bibliotekarz
  2123. E. Tamara Sochacka, Librarian
  2124. Anita Wolnik-Moreau, nauczycielka
  2125. Anna Dodziuk, psychoterapeutka
  2126. Violetta Perzyńska, bibliotekarz
  2127. Ewa Siemiątkowska, prawnik
  2128. Barbara Urbańska, redaktor
  2129. Bogusław Krzyżostaniak, urzędnik
  2130. Maria Cholewa, projektant wnętrz
  2131. Małgorzata Berezowska, filolog
  2132. Robert Tomczak, historyk
  2133. Elżbieta Rykiel, emeryt, ekonomista
  2134. Beata Uhruska, bibliotekarz
  2135. Marta Jalowska, aktorka
  2136. Wiesław Sokołowski, prawnik, dziennikarz
  2137. Anna Dołgolewska, konsultant ds. finansowych
  2138. Maria Bojarska, autorka
  2139. Monika Borys, doktorantka
  2140. Isabelle Macor, tłumaczka-autorka (poezja, eseje, proza) - uczy literatury
  2141. Manuela Serafin, copywriter
  2142. Marta Sobieraj, masażystka
  2143. Alicja Siurdyna, bibliotekarz
  2144. Barbara Kowalska-Loth, biochemik
  2145. Bogusław Michnik, poeta, fotograf
  2146. Marta Gajewska, student
  2147. Maria Bochan, bibliotekarz
  2148. Anna Poluch, barista
  2149. Wiktor Patena, ekonomista
  2150. Lidia Kośka, literaturoznawca
  2151. Andrzej M. Konieczny, wydawca
  2152. Wanda Janowska, czytelnik
  2153. Grzegorz Janowski, student
  2154. Agnieszka Jarczyńska, konstruktor
  2155. Małgorzata Parzynowska, historyczka
  2156. Janina Szymańska, emerytka
  2157. Rafał Andraszek, trener osobisty
  2158. Grzegorz Wierusz, architekt
  2159. Witold Zawko, księgarz
  2160. Jakub Dadlez, student, redaktor
  2161. Bożena Kilian, tech. mech. precyzyjny
  2162. Dorota Degen, nauczyciel akademicki
  2163. Krystyna Pietrych, literaturoznawca
  2164. Małgorzata Balicka, pracownik wsparcia technicznego
  2165. Anna Skowrońska, wydawca
  2166. Jacek Brzozowski, literaturoznawca
  2167. Elżbieta Romanowska, księgarz
  2168. Krzysztof Pawłowski, urzędnik
  2169. Edward Dreszer, inż. poligraf
  2170. Jerzy Knapik, emeryt
  2171. Krystyna Knapik, dziennikarz
  2172. Beata Maros, germanistka
  2173. Andrzej Gierkowski, poligraf
  2174. Maciej Adamczyk, księgarz
  2175. Dorota Długosz-Janiak, emerytka, radna
  2176. Julian Korman, ekonomista
  2177. Ela Napiórkowska, ELT Consultant
  2178. Hanna Maria Giza, dziennikarka
  2179. Dorota Sitek, księgarz
  2180. Anna Łaska-Gmaj, wydawca
  2181. Halina Dawid, bibliotekarz
  2182. Dorota Wróbel, studentka pedagogiki
  2183. Przemysław Czech, inżynier
  2184. Paweł Drzewiński, grafik
  2185. Beata Haładus, nauczyciel bibliotekarz
  2186. Bożena Kozieńska, nauczyciel bibliotekarz
  2187. Izabela Kamińska-Smolarek, nauczyciel bibliotekarz
  2188. Ewa Jaroszewska, pracownik administracyjny
  2189. Joanna Chodzin, nauczyciel - bibliotekarz
  2190. Monika Rowińska, nauczyciel bibliotekarz
  2191. Małgorzata Sawicka, nauczyciel bibliotekarz
  2192. Katarzyna Helińska, nauczyciel
  2193. Marika Kachelska, studentka filologii polskiej
  2194. Martyna Nowak, studentka polonistyki
  2195. Żaneta Artyszuk, urzędniczka
  2196. Izabela Gwiazda, bibliotekoznawca
  2197. Krystyna Lipka-Sztarbałło, ilustratorka
  2198. Lidia Dańko, grafik
  2199. Iwona Wierzba, wydawca
  2200. Renata Nowicka, bibliotekarka
  2201. Halina Kranz, nauczyciel bibliotekarz
  2202. Adam Dąbrowski, trener Hatha Yogi
  2203. Zbigniew Rykiel, pracownik naukowy
  2204. Katarzyna Brylka, pedagog
  2205. Małgorzata Kupisz, nauczyciel języka polskiego
  2206. Katarzyna Kreft, księgarz
  2207. Magdalena Nowotny, nauczyciel bibliotekarz
  2208. Barbara Spólnicka-Szczepaniak, nauczyciel bibliotekarz
  2209. Dorota Iwanicka-Bauer, przedsiębiorca
  2210. Marta Osadzin, pracownik administracji
  2211. Barbara Koncewicz, nauczyciel bibliotekarz
  2212. Anna Mazurkiewicz, nauczyciel
  2213. Katarzyna Zborowska, bibliotekarz
  2214. Aleksandra Glabas, copywriter
  2215. Małgorzata Mazikiewicz, muzykolog
  2216. Monika Markowicz, student
  2217. Joanna Błońska, student
  2218. Mirosława Łomnicka, wydawca
  2219. Katarzyna Kolanowska, wydawca
  2220. Piotr Kościółek, księgarz
  2221. Magdalena Hennig-Rosiecka, dziennikarka, urzędniczka
  2222. Daria Kozaczyńska, psycholog
  2223. Daniel Lewandowski, administrator nieruchomości
  2224. Karolina Wachowiak, prawnik
  2225. Jacek Pacocha, różne zawody
  2226. Katarzyna Jerzak, nauczyciel akademicki, komparatystka
  2227. Hanna Demianiuk-Szymańska, księgarz
  2228. dr Błażej Gałkowski, wydawca, nauczyciel akademicki
  2229. Robert Niziński, księgarz
  2230. Joanna Peplińska, nauczyciel
  2231. Andrzej Michał Ciągała, autor, informatyk
  2232. Barbara Maciążek, psycholog społeczny, PR-owiec
  2233. Daria Specylak, uczennica
  2234. Anna Wodka, dziennikarka
  2235. Karolina Toporek, pracownik fizyczny
  2236. Kinga Sabak, studentka polonistyki
  2237. Monika Izdebska, emerytka
  2238. Michał Stonawski, autor
  2239. Ewa Gosztyła, emerytka
  2240. Jan Strządała, pisarz
  2241. Agnieszka Chamara, nauczycielka
  2242. Dawid Gąsiorowski, magazynier
  2243. Zofia Sumczyńska, artysta plastyk
  2244. Maciej Kaźmierczak, licealista, pisarz
  2245. Anna Klemens, nauczyciel
  2246. Monika Cieśla, sprzedawca
  2247. Grażyna Grobelska, prac. handlu
  2248. Endru Atros, wolny
  2249. Eugeniusz J. Lisowiec, dziennikarz, artysta muzyk
  2250. Fryderyk Wojda, bibliotekarz, edukator filmowy
  2251. Anna Zygadło, redaktor
  2252. Dorota Opolska, doradca zawodowy
  2253. Czesław Markiewicz, ekonomista, księgarz
  2254. Edyta Kołtońska, ekonomista
  2255. Helena Rotwand, manager
  2256. Aldona Kraus, lekarz specjalista okulista
  2257. Milena J. Kalczyńska, student, fotograf
  2258. Jacek Bobowicz, spec. zagospodarowanie odpadów
  2259. Maciej Mraczek, projektant grafik
  2260. Danuta Kownacka, redaktor
  2261. Wiesław Uchański, wydawca
  2262. Piotr Przybylski, antykwariusz
  2263. Małgorzata Chwałek, redaktor
  2264. Marta Polak, grafik komputerowy
  2265. Agnieszka Brach, korektorka
  2266. Małgorzata Chojnacka, aktorka, reżyserka, producentka teatralny
  2267. Jolanta Sońta, nauczyciel
  2268. Józef Hen, literat
  2269. Janusz Walewski, dziennikarz
  2270. Anna Wysocka, bibliotekarz
  2271. Katarzyna Bańkowska, lekarz
  2272. Nili Phillis, biolog
  2273. Stanisława Wontor, inżynier metalurg
  2274. Katarzyna Pawlicka, bibliotekarz
  2275. Andrzej Bury, wydawca
  2276. Elżbieta Sobczak, wydawca, Wydawnictwo UKSW
  2277. Martin Stysiak, dziennikarz
  2278. Iwona Krynicka, redaktor, wydawca
  2279. Piotr Kubiszewski, ekspert w dziedzinie mediów cyfrowych
  2280. Aleksandra Pempera, nauczyciel
  2281. Dobiesław Wieliński, dziennikarz
  2282. Borys Róg, student, dziennikarz
  2283. Paweł Chudziński, pracownik ekspedycyjno-rozdzielczy
  2284. Aneta Nowacka, telemarketer
  2285. Elżbieta Fajfer, pracownik księgarni
  2286. Sebastian Krysiak, Własna działalność gospodarcza
  2287. Marcin Piekoszewski, księgarz
  2288. Aleksandra Szybicka, lekarz
  2289. Anna Kielbowicz, pracownik administracji publicznej
  2290. Katarzyna Radwan, asystentka
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!